Tech

Akcje Xbox serii X — na żywo: powracają zapasy w Wielkiej Brytanii dzięki Game All Access, Very, Currys i nie tylko<p> Którzy sprzedawcy w Wielkiej Brytanii wejdą na giełdę w tym tygodniu?  Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami </ p>” src=”https://static.independent.co.uk/2021/09/08/12/xbox%20indybest%204%20copy.jpg?width=982&height=726&auto=webp&quality=75″ srcset=”https:// /static.independent.co.uk/2021/09/08/12/xbox%20indybest%204%20copy.jpg?width=320&auto=webp&quality=75 320w, https://static.independent.co.uk/2021/ 09/08/12/xbox%20indybest%204%20copy.jpg?width=640&auto=webp&quality=75 640w”/></amp-img><figcaption class=

Którzy detaliści w Wielkiej Brytanii zmniejszą zapasy w tym tygodniu? Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami

(niezależny)

Aktualizacja: Xbox seria X jest już dostępna w Gra Za pośrednictwem płatnej co miesiąc usługi Xbox All Access firmy Microsoft. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Chociaż został uruchomiony prawie cały rok temu, nadal bardzo trudno jest znaleźć Xbox Series X w dowolnym miejscu online. Globalny niedobór mikroprocesorów nadwerężył globalny łańcuch dostaw, powodując, że kupujący w Wielkiej Brytanii zastanawiają się, gdzie kupić nową konsolę Xbox i kiedy w końcu pojawią się nowe zapasy.

Mniej wydajna seria Xbox Series S jest tańsza w zakupie i łatwiej dostępna, ale bardziej zaawansowany Xbox One X, z dodatkową mocą i napędem, jest uzupełniany znacznie rzadziej, cieszy się dużym zainteresowaniem i szybciej się wyprzedaje. Pojawiają się prawie nowe zapasy . Wiedza o tym, kiedy i gdzie Twój Xbox zostanie uzupełniony, jest kluczem do jego zdobycia.

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie dziś kupić Xbox Series X w Wielkiej Brytanii, to trafiłeś we właściwe miejsce. Stock tracker Liveblog będzie Cię informować o najnowszych spadkach giełdowych, gdy się one pojawią, a także o wszelkich wiadomościach na temat oczekiwanych terminów uzupełnienia zapasów i ważnych wydarzeń.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej spis sprzedawców Xbox z serii X w Wielkiej Brytanii:

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby to wpływało na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów z życia wziętych.

READ  Tesla Model 3 staje się najpopularniejszym autem elektrycznym na baterie na brytyjskich drogach | Przemysł samochodowy

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment