Tech

Akcje Xbox serii X — NA ŻYWO: Najnowsze wiadomości na temat uzupełniania zapasów produktów Smyths, Game, Argos i innych w Wielkiej Brytanii<p> Oczekuje się, że w tym tygodniu więcej sprzedawców będzie mieć zapasy w sklepie </ p>” src=”https://static.independent.co.uk/2021/07/16/10/XBOX%20LIVEBLOG%203.jpg?width=982&height=726&auto=webp&quality=75″ srcset=”https://static .independent.co.uk/2021/07/16/10/XBOX%20LIVEBLOG%203.jpg?width=320&auto=webp&quality=75 320w, https://static.independent.co.uk/2021/07/16/ 10/XBOX%20LIVEBLOG%203.jpg?width=640&auto=webp&quality=75 640w”/></amp-img><figcaption class=

Oczekuje się, że w tym tygodniu więcej sprzedawców będzie mieć zapasy w sklepie

(iStock/Niezależny)

Od tego czasu minęło osiem długich miesięcy Seria Xbox Został uruchomiony, ale problemy z łańcuchem dostaw spowolniły produkcję najnowszej konsoli Microsoftu.

Chociaż łatwiej jest znaleźć tańszą i mniej wydajną konsolę Xbox z serii S, główna konsola Xbox z serii X jest sprzedawana prawie wszędzie w Wielkiej Brytanii. Nieliczne konsole, które trafiają na półki, szybko się wyprzedają, dlatego uruchomiliśmy standardowy tracker Xbox z serii X.

Jeśli nadal szukasz konsoli nowej generacji, nie martw się. Przedstawimy wszystkie najnowsze wydarzenia związane z Xbox Series X, których zapasy spadają w miarę ich pojawiania się, a także wszelkie wiadomości dotyczące oczekiwanych terminów uzupełnienia zapasów.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej wykaz sprzedawców detalicznych z serii Xbox X w Wielkiej Brytanii:

1626863300

Blinx pojawi się w Game Pass w tym miesiącu

Chcesz mieć kolejny powód, aby kupić serię Xbox X JAK NAJSZYBCIEJ? Co powiesz na szansę zagrania w 2002 Xbox Classic? Miga: zamiatacz czasu time Od nowa?

(Microsoft)

Microsoft ogłosił poniższą listę gier, które dołączą do biblioteki Xbox Game Pass, potwierdzając, że ulubiona maskotka wszystkich niepowodzeń pojawi się w usłudze 26 lipca. Oto pełna lista.

 • Atomikroby – 22 lipca
 • Raji: starożytna epopeja – 22 lipca
 • ostatni przystanek – 22 lipca
 • Miga: zamiatacz czasu time – 26 lipca
 • Vermilion Sky: Autostrada zemsty – 26 lipca
 • Symulator lotu Microsoft – 27 lipca
 • śmiertelny ogień ligi – 29 lipca
 • Omno – 29 lipca
 • Skrzydłowy projektu – 29 lipca
 • Abordaż – 29 lipca

Steve Hogarty21 lipca 2021 11:28

1626859880

Kiedy Xbox seria X powróci do magazynu w Smyths?

wraz z Gra i Sklep XboxA Zabawki Smitha Jest to jedno z trzech miejsc, które oferują program Xbox All Access, alternatywę dla zakupu konsoli w pełnej cenie.

(Zabawki Smitha)

Ale to nie pomogło Smyths Toys ostatnio w zdobyciu ekwipunku Xbox Series X. Sklep Play nie miał na stanie konsoli od czerwca.

Na Twitterze Smyths ostrzega klientów, że nie wie, kiedy Xbox Series X będzie ponownie dostępny i nadal sprawdza witrynę pod kątem aktualizacji.

Steve Hogarty21 lipca 2021 10:31

1626857300

Kiedy ostatnio Kari miała na stanie Xbox Series X?

(Microsoft)

Nie przestawajmy skanować horyzontu handlu detalicznego pod kątem potencjalnych nadchodzących uzupełnień, dobrze?

Chociaż jest obecnie wyprzedany, Cary’s World dla komputera To wciąż jedno z najlepszych miejsc, w których można znaleźć Xbox serii X w magazynie.

Sprzedawca regularnie uzupełniał zapasy konsoli nowej generacji Microsoftu przez cały rok i zwykle przechowuje je dłużej niż kilka minut.

Xbox Series X został ostatnio wydany 25 czerwca. Kupujący mogą kupić konsolę samodzielnie lub zbudować własny pakiet, dodając trzy miesiące Xbox Live Gold, trzy miesiące Xbox Game Pass Ultimate lub obie te opcje.

Obecnie dostępna tańsza seria Xbox S (279 GBP, Currys.pl)

Steve Hogarty21 lipca 2021 09:48

1626855761

Kiedy gra przywróci konsolę Xbox do stanu magazynowego?

Jeśli masz problemy z zakupem limitowanej serii Xbox X w ofercie ArgosNie martw się – wkrótce spodziewaj się więcej uzupełnień.

Gra A Zabawki Smitha Są to dwaj ulubieni sprzedawcy Microsoftu i razem oba sklepy oferują wyłącznie program Xbox All Access, alternatywę dla zakupu Xbox Series X w pełnej cenie.

Ale pomimo ich specjalnego statusu, żaden ze sklepów nie został uzupełniony od miesięcy.

Gra była jednym z wiodących sprzedawców Xbox Series X w momencie premiery i miała regularny dostęp do nowych zapasów do końca marca. Rzeczy wyschły w czerwcu i lipcu, ale możesz kontynuować Kanał gry na Twitterze Aby otrzymywać powiadomienia o udostępnieniu nowych kontrolerów.

Steve Hogarty21 lipca 2021 09:22

1626854018

Xbox Series X dostępny w Argos

Argos Obecnie ma konsolę Xbox z serii X w magazynie online.

Strona produktu pokazuje „ograniczone zapasy”, chociaż kupujący mają problem ze znalezieniem dowolnego sklepu, w którym konsolę można zmontować lub które dostawy są dostępne.

Dostępne są już zapasy, a wkrótce pojawią się kolejne, co potwierdza konto Argos na Twitterze, więc próbuj dalej.

Warto dodać konsolę Xbox do swojej listy życzeń i użyć aplikacji Argos, aby spróbować sfinalizować zakup.

Steve Hogarty21 lipca 2021 08:53

1626853317

Czy Xbox Series X jest dostępny w AO?

Na Xboksie było cicho dziś rano i w nocy, z powiewem konsoli nowej generacji Microsoftu. Więc gdzie naszym zdaniem Xbox Series X może pojawić się w następnej kolejności?

Przeprowadźmy kilku potencjalnych konkurentów do dzisiejszych spadków akcji: Po pierwsze, AO.com.

(niezależny)

Ostatni Xbox Series X był przechowywany w AO.com 13 lipca został sprzedany jako część pakietu 614 funtów. Pakiet zawierał bazę ładującą, dodatkowy kontroler i bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier. Opakowania mają tendencję do dłuższego pozostawania w magazynie, ponieważ są nieco droższe i mniej atrakcyjne dla spekulantów, ponieważ dołączone akcesoria pochłaniają ich potencjalne zyski.

Ten spadek nastąpił w środku dnia, więc zwróć szczególną uwagę na swoje AO, gdy zegar wybije południe.

Steve Hogarty21 lipca 2021 08:41

1626852125

Śledź bloga na żywo, aby uzyskać najnowsze informacje o uzupełnianiu zapasów Xbox Series X

Łowcy Dzień dobry Xbox!

Witamy ponownie na blogu na żywo Xbox Series X, gdzie będziemy śledzić nowe zapasy Xbox Series X w każdym popularnym sklepie internetowym w Wielkiej Brytanii, na bieżąco.

Wczoraj doszło do szaleńczego uzupełniania zapasów zarówno PS5, jak i Xbox z serii X w bardzo, chociaż wielu kupujących miało trudności z ominięciem poczekalni sprzedawcy internetowego. Widziałem w zeszłym tygodniu John lewis A Amazonka Odbierz nowe akcje Xbox.

Uzupełnianie zapasów odbywa się teraz częściej, co sugeruje, że w tym tygodniu powinniśmy zobaczyć większą dostępność.

Gdy pojawią się zapasy, szybko się wyprzedają, więc śledź nas, gdy będziemy dostarczać Ci najnowsze informacje o uzupełnieniu zapasów Xbox Series X, gdy to się dzieje.

Steve Hogarty21 lipca 2021 08:22

1626803920

Śledzenie akcji na Xbox Series X, powiedz dobranoc!

gdzie oni byli Ty jesteś gdy bardzo Czy 20 lipca uzupełniłeś zapasy konsoli Xbox z serii X na około trzy minuty? Na IndyBest Xbox series X uzupełnialiśmy zapasy bloga na żywo.

Teraz, gdy jest tak niski, nadal możemy spodziewać się, że kilku innych sprzedawców ponownie wprowadzi Xbox Series X do sprzedaży w tym tygodniu. Amazon i John Lewis dokonali nowych uzupełnień w zeszłym tygodniu, czyniąc kolejnych potencjalnych kandydatów na naszej liście Do A Argos.

Przewidywanie akcji nowej konsoli Xbox jest nieco trudniejsze niż przewidywanie tego Prognozy giełdowe PS5Konsola nowej generacji Microsoftu pojawia się nagle i bez ostrzeżenia. To kolejny powód, aby pozostać przy blogu na żywo IndyBest. Poinformujemy Cię o nowych dostępnościach od sprzedawców w ciągu kilku sekund od pojawienia się nowych zapasów online, dzięki czemu masz największą szansę na zakup konsoli Xbox z serii X, gdy tylko się pojawi.

Do zobaczenia jutro wcześnie rano!

Steve Hogarty20 lipca 2021 18:58

1626794372

Gdzie można kupić konsolę Xbox z serii S?

Xbox serii S to słabsza wersja serii Xbox X. Gra w te same gry, ale w niższej rozdzielczości z niektórymi przerażającymi grafikami do życzenia. Nie zawiera również napędu.

Z tego powodu seria X jest postrzegana jako „prawdziwa” nowa generacja Xboksa i dlatego istnieje większe zapotrzebowanie na mocniejszą konsolę. Oznacza to, że Xbox seria S jest stosunkowo łatwa do znalezienia w magazynie online. Oto kilka miejsc, w których możesz kupić dzisiaj.

 • Xbox seria S z 3-miesięcznym karnetem + pakiet białego kontrolera – 329 £, Currys.pl
 • Xbox seria S z opcjonalnymi dodatkami: 249,99 GBP — Bardzo.co.uk
 • Seria Xbox S: 249 GBP – Amazon.co.uk

Steve Hogarty20 lipca 2021 16:19

1626790712

Currys sprzedaje najnowszy kontroler Xbox Elite

Chociaż nadal nie możesz kupić Xbox Series X za miłość lub pieniądze, w curry Ty jesteś Mógłbyś Kup najnowszy i najlepszy kontroler Xbox.

(Microsoft)

Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite Series 2 (159,99 GBP, Currys.pl) jest kompatybilny z konsolami Xbox One, Xbox serii X i Xbox serii S. Może być również używany do gier komputerowych i należy do najlepiej zaprojektowanych konsol do gier, na których można liczyć.

Połącz go ze swoim ulubionym zestawem słuchawkowym, a od razu będziesz mógł przejść do trybu wieloosobowego online, gdy tylko pojawi się Twoja konsola.

Steve Hogarty20 lipca 2021 15:18

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby to wpływało na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w warunkach rzeczywistych.

READ  Twórca niesamowitego Leviathan Axe w God of War niestety zniknął

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment