Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Akcje Xbox serii X — na żywo: najnowsze aktualizacje dotyczące uzupełniania zapasów w Wielkiej Brytanii od Argos, Game, Currys, Smyths i innych

Wielki pokaz Microsoftu na Gamescom 2021

Aktualizacja: Xbox seria X wyprzedana za cenę Dla mnie

Od czasu premiery w listopadzie ubiegłego roku Xbox Series X jest konsekwentnie wyprzedany w całej Wielkiej Brytanii. Globalny niedobór mikroprocesorów, a także problemy z krajowym i międzynarodowym łańcuchem dostaw, spowolniły produkcję nowej konsoli i sprawiły, że kupujący zastanawiali się, gdzie kupić nową konsolę Xbox.

Tańszą, mniej wydajną serię Xbox Series S można kupić online, ale bardziej zaawansowana seria Xbox wyprzedaje się w ciągu kilku sekund od pojawienia się nowych zapasów. Wiedza o tym, kiedy i gdzie twój Xbox zostanie uzupełniony, jest kluczem do pomyślnego uzyskania jednego.

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie dziś kupić Xbox Series X w Wielkiej Brytanii, to trafiłeś we właściwe miejsce. Stock tracker Liveblog będzie Cię informować o najnowszych spadkach giełdowych, gdy się one pojawią, a także o wszelkich wiadomościach na temat oczekiwanych terminów uzupełnienia zapasów i ważnych wydarzeń.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej wykaz sprzedawców detalicznych z serii Xbox X w Wielkiej Brytanii:

1631885223

Słuchawki Xbox z serii X, na które należy zwrócić uwagę

Xbox Series X nie jest dostarczany z zestawem słuchawkowym, ale jest kompatybilny ze wszystkimi zestawami słuchawkowymi dla Xbox One. Kontroler bezprzewodowy Xbox (49,99 GBP, Currys.plMa również gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, dzięki czemu możesz podłączyć zwykłe słuchawki, aby przesyłać dźwięk z gry bezpośrednio do uszu, co jest idealne do grania po śnie lub jeśli dzielisz pokój z kimś, z kim nie chcesz zawracać sobie głowy .

Jeśli potrzebujesz uaktualnić lub nie masz jeszcze własnego, Microsoft sprzedaje bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox serii X osobno (89,99 GBP, Game.co.uk). Wielu producentów zewnętrznych produkuje również zestawy słuchawkowe zgodne z Xbox. Zaokrągliliśmy w górę Najlepsze słuchawki do gier Możesz kupić już dziś.

Steve Hogarty17 września 2021 14:27

1631885043

Czy problemy z dostawami konsoli Xbox pogorszą się, zanim ulegną poprawie?

Wygląda na to, że ten niedobór Xboksa będzie trwał do przyszłego roku, a może i dłużej.

Analitycy uważają, że niedobór półprzewodników może nie zostać naprawiony do 2023 roku. Wraz ze wzrostem popytu i pandemicznymi oszczędnościami skierowanymi na wysokiej jakości elektronikę, ograniczona globalna podaż konsol Xbox będzie się dalej zmniejszać w miarę zbliżania się Czarnego Piątku i Świąt Bożego Narodzenia.

Uruchomiliśmy Przewodnik po ofertach na Czarny Piątek Wcześnie, aby dać Ci największą szansę na zdobycie świetnej oferty gier podczas tegorocznej wyprzedaży.

Steve Hogarty17 września 2021 14:24

1631881013

Xbox Series X dostępny w AO

AO sprzedaje Xbox Series X jako część pakietu, który kosztuje 614 funtów.

  • Konsola Xbox z serii X — 449 GBP
  • Podwójna stacja ładująca – £20
  • Zestaw słuchawkowy do gier Turtle Beach — 77 . £
  • Czerwony kontroler bezprzewodowy – 55 . £

Steve Hogarty17 września 2021 13:16

1631878203

Jaka jest data premiery „Cyberpunk 2077” na Xboksie serii X?

Cyberpunk 2077 jest już dostępny na PS4, Xbox One, PC i Stadia

(projekt z czerwonej płyty)

Jeśli próbujesz uaktualnić swoją konsolę Xbox na czas przed wydaniem nowej generacji Film Cyberpunk 2077Masz mnóstwo czasu, aby znaleźć konsolę Microsoft w magazynie.

jak Zgłoszone przez VGC, deweloper CD Projekt Red zasugerował Xbox Series X Film Cyberpunk 2077 Uaktualnij do przyszłego roku.

Ta dystopijna gra RPG została wydana we wrześniu 2020 roku, ale była tak błędna i podatna na awarie, że praktycznie nie dało się w nią grać. Film Cyberpunk 2077 W rzeczywistości była tak zepsuta, że ​​Sony wycofało grę ze sprzedaży, dopóki nie naprawiono kilku makabrycznych błędów.

CD Projekt Red jest teraz w znacznie lepszej formie, ale ten ostatni Film Cyberpunk 2077 Informacje o dacie premiery sugerują, że możemy poczekać trochę dłużej, aby wrócić do bardziej dopracowanej wersji przebojowej gry RPG nowej generacji.

Steve Hogarty17 września 2021 12:30

1631875503

Gdzie znaleźć Xbox serii X w sklepie

Śledzenie Xboksa serii X w sklepach stacjonarnych w całym kraju jest trudniejsze, ale da się to zrobić – korzystamy z pomocnych wskazówek naszych czytelników, a także doniesień z mediów społecznościowych, aby monitorować, co dzieje się tam w realnym świecie.

Oto kilka wskazówek, jak znaleźć konsolę Xbox z serii X w sklepie w ten weekend.

  • Często mówi się, że sprzedawcy detaliczni mają zapasy w sklepie Argos I Zabawki Smitha. W mniejszym stopniu o nim słyszeliśmy John Lewis i spółkaI Cary’s World dla komputera I Gra Posiadanie akcji.
  • Wprowadź swój kod pocztowy na stronie internetowej sprzedawcy detalicznego, aby sprawdzić lokalny asortyment. Jeśli możesz, przewiń, aby zajrzeć do innych sklepów dalej.
  • Wiele sklepów nie rejestruje zamówień na konsolę Xbox, które zostały zwrócone lub nie zostały odebrane z powrotem w swoich systemach magazynowych, więc konsola może wydawać się niedostępna, gdy tak nie jest. Wejdź osobiście do lokalnego sklepu i zapytaj pracownika.

Steve Hogarty17 września 2021 11:45

1631873403

Sprawdź najlepsze oferty i rabaty już dziś

Podczas gdy wszyscy bawimy się kciukami, czekając na kolejne uzupełnienie zapasów Xbox, rzućmy okiem na kilka innych wspaniałych ofert, które odkryliśmy dzisiaj w Internecie.

to koniec Blog na żywo, aby śledzić nasze codzienne oferty Mamy zespół doskonale wyszkolonych łowców okazji, przeszukujących Internet w poszukiwaniu najlepszych rabatów na wszystko, od laptopów i smartwatchów po iPady i głośniki bluetooth.

W związku z premierą iPhone’a 13 dostroiliśmy się do naszego radaru ofert, aby odkryć najlepsze oferty Apple, które są teraz dostępne w Internecie. Idź i spójrz, jeśli szukasz okazji.

Steve Hogarty17 września 2021 11:10

1631872203

Chcesz zamiast tego Nintendo Switch?

Masz dość szukania Xbox Series X? Dlaczego więc nie poddać się ciepłemu i przyjaznemu uściskowi Nintendo?

Przełącznik Nintendo (249,99 £, Bardzo.co.uk) to najlepsza konsola, jaką kiedykolwiek wyprodukowała firma, i obecnie kosztuje 20 GBP w Very.

Nintendo ogłosiło niedawno nową wersję konsoli, nazwaną Nintendo Switch OLED. Jest obecnie dostępny w sklepie Nintendo, przejdź do naszego Przewodnika po uzupełnianiu zapasów, aby dowiedzieć się, jak zamówić go w przedsprzedaży.

Steve Hogarty17 września 2021 10:50

1631871063

READ  Apple AirPods 2 są w sprzedaży w najniższej jak dotąd cenie

Czy Xbox jest w magazynie Asda?

Podczas gdy wydaje się, że Tesco całkowicie zrezygnowało z uzupełniania zapasów Xboksa serii X, Lew Nadal od czasu do czasu otrzymuje akcje z nowej konsoli Microsoftu.

Detalista jest obecnie w trakcie jednej z najdłuższych w historii suszy. Od tego czasu minęło już 84 dni Lew To był ostatni zapas.

Sprzedawca uzupełnia zapasy tak sporadycznie, że trudno przewidzieć, kiedy Xbox może się ponownie pojawić. Ale nie martw się: śledzimy każdego sprzedawcę w Wielkiej Brytanii, bez względu na to, jak często odwiedza.

Steve Hogarty17 września 2021 10:31

1631869803

Czy Xbox seria X jest dostępna w magazynie Very?

Jak niedostępny jest Xbox w? bardzo? bardzo. że to bardzo obecnie brak na stanie.

bardzo Seria Xbox X została uzupełniona na początku tego tygodnia we wtorek, 14 września.

W ciągu ostatnich trzech miesięcy sprzedawca uzupełniał zapasy konsoli Xbox mniej więcej raz na cztery tygodnie i zawsze we wtorek lub środę. W oparciu o ten wzorzec spodziewamy się kolejnego spadku o bardzo 12 lub 19 października.

Wiemy, prawda? Ten wieczność Z dala.

Steve Hogarty17 września 2021 10:10

1631868543

Czy grę można uzupełnić na Xbox już dziś?

(Microsoft)

Z jakiegoś powodu wielu sprzedawców nie uzupełnia zapasów konsol w piątek, ale Gra Ten trend regularnie się odwraca wraz z nagłymi spadkami Xbox pod koniec tygodnia.

Sprzedawca ma konsolę Microsoft przez Xbox All Access Prawie codziennie od środy zeszłego tygodnia, plus zapasy do kupienia w sklepach w całym kraju. Ostatnie uzupełnianie zapasów online miało miejsce 25 sierpnia, kiedy gra wyprzedała zamówienia w przedsprzedaży za nieskończona aura Limitowana edycja pakietu Xbox serii X.

Jak dotąd Game jest jedynym sprzedawcą poza oficjalnym Sklep Microsoft sprzedawać gwiazdom zamówienia w przedsprzedaży, dzień dobry Tematyczny kontroler.

Steve Hogarty17 września 2021 09:49

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby to wpływało na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów z życia wziętych.