Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Akcje Xbox serii X: aktualizacje w Wielkiej Brytanii dotyczące uzupełniania zapasów od Game, Currys, Very i innych<p> Spodziewamy się kilku spadków zapasów u największych detalistów w tym tygodniu </ p>” src=”https://static.independent.co.uk/2021/07/16/10/XBOX%20LIVEBLOG%202.jpg?width=982&height=726&auto=webp&quality=75″ srcset=”https://static .independent.co.uk/2021/07/16/10/XBOX%20LIVEBLOG%202.jpg?width=320&auto=webp&quality=75 320w, https://static.independent.co.uk/2021/07/16/ 10/XBOX%20LIVEBLOG%202.jpg?width=640&auto=webp&quality=75 640w”/></amp-img><figcaption class=

Spodziewamy się kilku spadków zapasów u największych detalistów w tym tygodniu

(iStock/Niezależny)

ten Seria Xbox Został uruchomiony osiem miesięcy temu, ale od tego czasu produkcja konsoli nowej generacji Microsoftu zwolniła. Ciągłe problemy z łańcuchem dostaw i globalny niedobór półprzewodników ograniczyły podaż wszystkiego, od konsol do gier po elektryczne szczoteczki do zębów.

Chociaż łatwiej jest znaleźć tańszą, mniej wydajną konsolę Xbox z serii S w brytyjskich sklepach, konsola domowa Xbox z serii X jest sprzedawana wszędzie. Nieliczne konsole, które trafiają na półki, również szybko się wyprzedają, dlatego uruchomiliśmy śledzenie akcji Xbox Series.

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie dziś kupić Xbox Series X, mamy dla Ciebie ochronę. Będziemy Cię informować o spadkach zapasów, gdy się pojawią, a także o wszelkich wiadomościach dotyczących oczekiwanych terminów uzupełnienia zapasów.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej wykaz sprzedawców detalicznych z serii Xbox X w Wielkiej Brytanii:

1627300731

Zapisz się do newslettera IndyBest, aby uzyskać więcej ofert

Chcesz więcej informacji o zakupach? Dlaczego się nie zarejestrujesz Biuletyn IndyBest Teraz masz dostęp do najlepszych ofert i raportów na temat niezbędnych produktów tygodnia, wybranych przez nasz zespół ekspertów ds. cracku IndyBest.

Przychodzące do Twojej skrzynki odbiorczej w każdy piątek rano, łatwe podsumowanie zawiera pozycje z naszych wypróbowanych i przetestowanych recenzji ekspertów branżowych – pomagając Ci podjąć najbardziej świadomą decyzję za ciężko zarobione pieniądze

Steve Hogarty26 lipca 2021 12:58

1627297286

Shadow of the Tomb Raider otrzymał aktualizację Xbox serii X.

Shadow of the Tomb Raider (10,99 GBP, Amazon.co.ukW weekend otrzymał również aktualizację nowej generacji, co oznacza, że ​​posiadacze Xbox serii X mogą cieszyć się ulepszoną grafiką, płynniejszą wydajnością i krótszym czasem ładowania.

(Square Enix)

dokładnie jak Elitarny Snajper 4Lara Croft Adventure 2018 to darmowa aktualizacja dla każdego, kto posiada oryginalną grę. Oznacza to, że jeśli jeszcze nie grałeś Shadow of the Tomb RaiderNie ma powodu, aby czekać na przybycie konsoli Xbox Series X – wersja Xbox One w cudowny sposób stanie się wersją Xbox Series X po włożeniu tego dysku do nowej konsoli.

Steve Hogarty26 lipca 2021 12:01

1627294466

Flight Simulator na Xboksie serii X wygląda ostro

Podobnie jak na PC, wersja Xbox z serii X symulator lotu (59,99 GBP, Bardzo.co.uk) Obsługuje dodatki do tworzenia programu uruchamiającego. To dobra wiadomość, ponieważ gra ma dobrze prosperującą społeczność twórców, którzy pracują nad dodaniem więcej szczegółów do już skrupulatnie przeprojektowanego świata Asobo.

Jeden płodny programista symulator lotu Dodatki Orbx przedstawił niektóre z ulepszeń, które udostępnił w wersji Xbox z serii X symulator lotu, który rusza jutro, 27 lipca. Zobacz szczegóły dotyczące lotniska London City, tel.

symulator lotu – który wykorzystuje fotogrametrię lotniczą, mapy satelitarne Bing i sztuczną inteligencję do renderowania każdego miasta, lotniska, góry i źdźbła trawy na naszej planecie – również potrzebuje ogromnej ilości pamięci do prawidłowego funkcjonowania. Gra przepływa w locie w kawałkach szczegółów wizualnych, ale wymaga dużej ilości pamięci lokalnej, aby utrzymać płynne napięcie.

Seria Xbox X ma wbudowaną 1 TB, ale gracze, którzy potrzebują więcej miejsca, mogą kupić opcjonalną kartę rozszerzeń Seagate (199 GBP, AO.com), aby zwiększyć miejsce na dysku do 2 TB.

Steve Hogarty26 lipca 2021 11:14

1627292006

Sniper Elite 4 otrzyma aktualizację Xbox serii X.

Popularna strzelanka FPS Elitarny Snajper 4 (16,99 GBP, 365gry.pl) jest teraz uaktualniony dla serii Xbox X.

Ulepszone ponowne wydanie oferuje krótsze czasy ładowania, lepszą rozdzielczość 4K i płynniejszą częstotliwość odświeżania 60 kl./s.

Masz już na Xbox One symulator zabijania z dużej odległości od Rebellion? Cóż, nie martw się, możesz uaktualnić do wersji następnej generacji za darmo, gdy dostaniesz łapy na podobieństwo nieuchwytnego czarnego sześcianu Microsoftu.

Steve Hogarty26 lipca 2021 10:33

1627290180

Co to jest Xbox All Access?

Istnieje więcej niż jeden sposób na zakup konsoli Xbox z serii X, zakładając, że znajdziesz ją w magazynie. Możesz albo jak zwykle zapłacić pełne 449 GBP i posiadać całą konsolę, albo dołączyć do programu Microsoft Xbox All Access.

Dostępne wyłącznie w Grai Kowali 4 narzędzia i Sklep Xbox, system Xbox All Access pozwala rozłożyć koszt Xbox Series X na dwa lata.

(Microsoft)

Nie płać nic z góry, a otrzymasz konsolę Xbox z serii X i subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate za 28,99 GBP miesięcznie. Po upływie 24 miesięcy konsolę zachowasz. Xbox Game Pass Ultimate kosztuje 10,99 GBP miesięcznie, co oznacza, że ​​w ciągu dwóch lat zapłacisz 432 GBP za konsolę – to oszczędność 17 GBP.

Teraz wystarczy znaleźć jeden w magazynie – bądź na bieżąco, a powiadomimy Cię, gdy tylko kontrolery będą dostępne.

Steve Hogarty26 lip 2021 10:03

1627288617

Kiedy ostatni raz gra na konsolę Xbox z serii X była w magazynie?

Z Kowal i 4 narzędziai Gra Jest to jeden z trzech sklepów, w których można kupić konsolę Xbox serii X za pośrednictwem programu Xbox All Access, alternatywy dla zakupu konsoli w pełnej cenie.

(Microsoft)

Jednak Xbox seria X jest obecnie sprzedawana w grze niezależnie od wybranego planu płatności. Gra była jednym z wiodących sprzedawców serii Xbox w momencie premiery i miała regularny dostęp do nowych zapasów do końca marca, chociaż w czerwcu i lipcu sytuacja się wyczerpała.

Na Twitterze słyszeliśmy wiele doniesień o tym, że kupujący odnoszą większe sukcesy w znajdowaniu konsol nowej generacji w sklepie niż w Internecie, więc warto zapytać w lokalnym oddziale gier na Main Street, czy mają na stanie konsolę Xbox z serii X.

Steve Hogarty26 lipca 2021 09:36

1627287091

Czy Xbox Series X jest dostępny w Currys?

Oczywiście nie ma go teraz w magazynie, ale Cary’s World dla komputera Jest to ogólnie jedno z najlepszych miejsc, w których można znaleźć Xbox serii X w magazynie.

Detalista regularnie uzupełniał zapasy konsoli nowej generacji Microsoftu przez cały rok, a ponieważ Currys wydaje się otrzymywać znaczne rezerwy, mają tendencję do pozostawania w magazynie dłużej niż kilka minut. Currys zwykle sprzedaje Xbox Series X tylko w pakiecie z trzema miesiącami Xbox Game Pass Ultimate za 479 GBP.

(X-Box)

Tańsza seria Xbox S jest już dostępna (279 GBP, Currys.pl)

Steve Hogarty26 lipca 2021 09:11

1627285880

Kiedy AO.com będzie mieć akcje Xbox z serii X?

(Microsoft)

Który sprzedawca jako pierwszy przełamie suszę Xbox w tym tygodniu? Przyjrzyjmy się najbardziej prawdopodobnym kandydatom.

Xbox Series X został tam ostatnio wydany 13 lipca i został sprzedany jako część pakietu za 614 funtów. Pakiet zawierał podwójną bazę ładującą, dodatkowy kontroler Volt i bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Turtle Beach. Opakowania mają tendencję do dłuższego pozostawania w magazynie, ponieważ są droższe i mniej atrakcyjne dla spekulantów, ponieważ dołączone akcesoria pochłaniają ich potencjalne zyski.

Ostatni spadek miał miejsce we wtorek około południa, więc uważaj AO.com I kolejna jutro na blogu na żywo.

Steve Hogarty26 lipca 2021 08:51

1627284756

Śledź bloga na żywo, aby uzyskać najnowsze informacje o uzupełnianiu zapasów Xbox Series X

Łowcy Dzień dobry Xbox!

Witamy na blogu na żywo na Xbox Series X w tym tygodniu, gdzie będziemy obserwować każdego sprzedawcę w Wielkiej Brytanii, aby dostarczać Wam wiadomości o uzupełnianiu zapasów Xbox Series X w czasie rzeczywistym.

zeszły tydzień bardzo i Argos Niewiele dostępnych konsol, po większych uzupełnieniach w John lewis i Amazonka wcześniej w miesiącu.

Chociaż sytuacja zwalnia, gdy zbliżamy się do sierpnia, uzupełnianie zapasów odbywa się teraz częściej i możemy zobaczyć większą dostępność w tym tygodniu.

Gdy pojawią się zapasy, szybko się wyprzedają, więc śledź nas, gdy będziemy dostarczać Ci najnowsze informacje o uzupełnieniu zapasów Xbox Series X, gdy to się dzieje.

Steve Hogarty26 lip 2021 08:32

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby to wpływało na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w warunkach rzeczywistych.

READ  Stalker 2: Serce Czarnobyla powraca z hukiem w nowej wersji demonstracyjnej rozgrywki