Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Akcje PS5 — NA ŻYWO: Dzisiejsze wiadomości o uzupełnieniu zapasów w Wielkiej Brytanii od Game, Argos, Very i innych

(niezależny)

Aktualizacja: PS5 jest wyprzedane w Playstation Direct, ale nadal jest w magazynie w Sklep BT Dla klientów szerokopasmowych BT z kodem dostępu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Rok 2022 wydaje się być jednym z najbardziej obiecujących lat dla graczy na PS5, z nadchodzącymi tytułami, takimi jak jak elden pierścieńi Sewońi Horyzont: Zakazany Zachódi Wielkie zwiedzanie 7 A może nawet PS5 VR2, który pojawi się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ale klienci wciąż walczą o zdobycie samej konsoli z powodu ciągłych niedoborów.

Sony Playstation 5 został wydany w listopadzie 2020 roku i nawet ponad rok po premierze wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Chociaż styczeń był jednym z najwolniejszych miesięcy na uzupełnianie zapasów, w grudniu przed Bożym Narodzeniem zaobserwowaliśmy wiele spadków ze strony sprzedawców detalicznych, w tym curryi Playstation Directi Grai BT i Do.

Nasz blog na żywo jest tutaj, aby przedstawić Ci jedną z nieuchwytnych konsol nowej generacji Sony, a także przedstawić szczegółowe informacje na temat najlepszych gier i akcesoriów, które możesz dogadać ze swoją nową konsolą. Jeśli chcesz wiedzieć, którzy sprzedawcy internetowi jako pierwsi uzupełnią zapasy, przewijaj dalej, aby otrzymywać aktualizacje w miarę ich pojawiania się.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej stan magazynowy brytyjskich sprzedawców na PS5:

1642419615

Szukasz serii X konsol Xbox?

Jeśli szukasz serii X dla Xboksa, mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Konsola nowej generacji firmy Microsoft jest obecnie dostępna w kilku sklepach, w tym Asda, Smyths Toys i EE.

Chcesz wiedzieć, jak to kupić? Udaj się na naszą stronę Blog na żywo dotyczący uzupełniania zapasów Xbox series X Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje, będziemy kompilować wszystkie lądowania i najnowsze wiadomości, a także nasze własne prognozy uzupełnienia zapasów. Do zobaczenia po drugiej stronie.

Alex Lee17 stycznia 2022 11:40

1642417515

Czy Amazon może uzupełnić PS5 w tym tygodniu?

(niezależny)

Chociaż liczymy na kolejne uzupełnienie zapasów w tym tygodniu, jesteśmy mniej pewni tego sprzedawcy. Kiedyś trzymał się bardzo ścisłego schematu uzupełniania zapasów co dwa tygodnie, ale od sierpnia ta rutyna wychodzi przez okno.

Mam nadzieję, że kolejna kropla w środę w tym tygodniu, ale nie wstrzymuj oddechu. Aby kupić PS5 od Amazon, musisz być subskrybentem Prime. Możesz dostać plik Bezpłatna wersja próbna przez 30 dni.

Alex Lee17 sty 2022 11:05

1642416094

PS5 jest sprzedawane na PS Direct

I to wszystko! Co za czkawka uzupełniania zapasów. Około 20 minut później PS5 wyprzedało się w PS Direct. To pierwszy raz, kiedy PS Direct został uzupełniony od 16 grudnia, więc minęło trochę czasu, odkąd ostatni raz upuściłem konsolę.

Czy odniosłeś sukces w jednym gliniarzu? PS5 jest nadal w magazynie w BT Dla klientów BT Broadband prawdopodobnie spadnie o bardzoi Zabawki Smitha a może nawet Amazonka W tym tygodniu, jeśli dopisze nam szczęście.

Alex Lee17 sty 2022 10:41

1642415647

Cyfrowa edycja PS Direct PS5 jest nadal dostępna

W chwili pisania tego tekstu PlayStation Direct Store wyprzedał konsolę w wersji dyskowej, ale konsola w wersji cyfrowej jest nadal dostępna. Aby jednak kupić PS5, musisz zalogować się przy użyciu swoich danych logowania PSN.

Alex Lee17 stycznia 2022 10:34

1642414415

Akcje PlayStation Direct PS5 są już dostępne

PS5 jest już dostępne w Playstation Direct. W tej chwili jest poczekalnia, więc masz jeszcze czas, aby się tam dostać, zanim zaczniesz kupować.

Potrzebujesz swoich danych logowania PSN, aby PS5 znalazło się w koszyku.

Alex Lee17 stycznia 2022 10:13

1642414204

Argos PS5 zostanie uzupełniony w przyszłym tygodniu

Zaufane urządzenie @PS5StockAlertUK wyciekło kilka informacji następnego dnia Argos Upuszczać. Podczas gdy większość dokładnych dat to tylko wykształcone domysły i przewidywania, Argos jest jednym ze sprzedawców detalicznych, w którym śledzenie zapasów ma wewnętrzną wiedzę.

Oczekuje się, że sprzedawca uzupełni zapasy konsoli między 25 a 28 stycznia, przy czym obie konsole będą ustawione na dyskową i cyfrową. Uzupełnianie zapasów Argos odbywa się zwykle między 6 rano a 8 rano.

Według narzędzia do śledzenia zapasów będzie to kliknięcie i zebranie kropli, więc powinieneś być w stanie wejść i wybrać jeden z najbliższego sklepu Argos w dniu spadku. Bardziej konkretne informacje powinny pojawić się w przyszłym tygodniu. Miej oczy otwarte.

Alex Lee17 stycznia 2022 10:10

1642413020

Kiedy mogą spaść akcje Smyths Toys PS5?

Zabawki Smitha Uzupełniono ją dwukrotnie w grudniu, w czwartek 16 grudnia i czwartek 2 grudnia. Sprzedawca podaje na swojej stronie internetowej, że spodziewa się, że w lutym spadnie więcej akcji, ale zwykle jest to tylko symbol zastępczy.

Sprzedawcy zwykle uzupełniają zapasy konsoli w sklepie, ale nie zawsze aktualizują swoją witrynę internetową. Takie uzupełnianie zapasów w sklepach ma miejsce w sklepach Smyths w całym kraju, a klienci często stoją w kolejce od około 8 rano. Czy możemy dokonać kolejnego uzupełnienia zapasów w tym tygodniu? Mieliśmy taką nadzieję, ale tekst zastępczy z lutego mówi inaczej.

Alex Lee17 stycznia 2022 09:50

1642412153

Kiedy mogą spaść akcje PS5?

(niezależny)

Jesteśmy wielkimi fanami bardzo Tutaj na blogu. Krople są długie i olśniewająco owocowe, ale niestety niezbyt częste. Sprzedawca zwykle uzupełnia zapasy co cztery do sześciu tygodni i nie ma go od 14 grudnia, więc zaleca się jego upuszczenie.

Alex Lee17 sty 2022 09:35

1642411280

Kompatybilność wsteczna PS5

Chociaż PS5 nie jest wstecznie kompatybilny z grami PS3 lub PS2 (więcej informacji poniżej), w rzeczywistości jest kompatybilny z grami PS4.

Wszystkie gry na PS4, które zbierałeś przez lata na swojej wersji płyty PS5, będą działać dobrze, ale jeśli masz konsolę PS5 w wersji cyfrowej, będziesz mógł grać tylko w gry PS4 zakupione w PlayStation Store.

czemu? Cóż, to kompromis z zakupem konsoli w wersji cyfrowej. Praktycznie nie ma gniazda na płyty, do którego można przenieść którąkolwiek ze swoich gier na PS4.

Alex Lee17 stycznia 2022 09:21

1642410380

Gry PS3 pojawiają się w PS Store

Zanim złamiemy sobie kłykcie i zaczniemy oczekiwać uzupełnienia zapasów PS5, właśnie odkryliśmy kilka interesujących wiadomości. Gry na PlayStation 3 dostrzeżono w PlayStation Store – miejscu, w którym żyją tylko gry na PS4 i PS5.

Po kliknięciu zostaniesz przekierowany do PlayStation Now — usługi subskrypcji gier w chmurze — która ma zostać wprowadzona wraz z PS Plus w tym roku. Tylko owad? A może Sony przygotowuje się do wydania gier na PS3 w PlayStation Store?

Niestety nie jest to nowość. Widzieliśmy ten błąd już wcześniej, jak wiele razy wcześniej, więc nie chcemy jeszcze mieć nadziei. Jeśli otrzymamy jakieś wieści na temat PS3, z pewnością Cię o tym poinformujemy.

Alex Lee17 sty 2022 09:06

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby wpływało to na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w warunkach rzeczywistych.