Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

AIRSHOW NEWS: Legendarny Red Arrows na szczycie letniego pokazu lotniczego w Duxford w lipcu przyszłego roku z biletami w sprzedaży od dzisiaj | Daty lotów, wiadomości i recenzje w Wielkiej Brytanii i Europie

IWM Duxford szykuje się na lato pełne ekscytującej rozrywki na pokładzie i na ziemi podczas Duxford Summer Air Show w sobotę 24 i niedzielę 25 lipca, a bilety w sprzedaży zaczynają się od dzisiaj.

Obiecująca zabawa dla całej rodziny, pierwszy pokaz lotniczy w Duxford od 2019 roku będzie przedstawiał wspaniałe widoki na niebie ze słynnych na całym świecie czerwonych strzał, skoki spadochronowe dzięki uprzejmości sokołów i chodzenie po skrzydłach z Aerosuperbatis. Nad historycznym lotniskiem przelatuje również szereg samolotów, w tym ostatni w Europie zdatny do lotu B-17 „Latająca Forteca” oraz dynamiczne występy The Blades. Po raz pierwszy trasa lotu zostanie wliczona w koszt biletu, dając odwiedzającym możliwość zobaczenia samolotu z bliska, zanim wzbiją się w przestworza.

Nowością w tym roku jest wejście na Letnie Targi Lotnicze w Duxford w trzech regionach (niebieskim, zielonym i czerwonym), z których każdy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić wspaniały dzień w Duxford. Każdy obszar będzie obejmował wyznaczone obszary widokowe, stoiska z jedzeniem i napojami, sklepy, działalność naziemną, wejścia i wyjścia, toalety i parking, a goście będą musieli przebywać w wyznaczonym obszarze przez cały dzień.

Każdy obszar będzie oferował co najmniej minimum rozrywki naziemnej z Niebieską Strefą, w której znajduje się kolekcja historii życia pilota RAF z I wojny światowej, szansa na zobaczenie renowacji historycznych samolotów i wystawa z Airborne Assault Museum, gdzie „Snajper Barra’ opowie nam historie wojenne Z powietrza. Będąc na zielono, Laguna Spitfire Legacy spełni wsparcie, jakie polscy piloci udzielili Wielkiej Brytanii podczas II wojny światowej, a historyczna kolekcja samolotów zaprezentuje szereg samolotów stacjonarnych. Na czerwono zobacz wspaniałe przedmioty z Królewskiego Muzeum Anglikańskiego, w tym mundury i racjonowane jedzenie; Pokazy czołgów z Duxford Aviation Society i innych grup zajmujących się historią życia odtwarzających życie w czasie II wojny światowej.

Aby uzyskać więcej informacji o każdym regionie, Proszę odnieść się do strony.

READ  Nie do zapomnienia: autor Nappa opowiada opowieści swoich rodziców o II wojnie światowej | zabawa

Dyrektor imprezy IWM Air Show Phil Hood powiedział: „APokazy ir były najgorętszym punktem w kalendarzu imprez IWM Duxford od wielu lat, więc cieszymy się, że możemy ponownie powitać gości na Letnich Targach Lotniczych w Duxford w lipcu tego roku. Mamy przyjemność zaoferować niesamowitą gamę samolotów i ulotek, które zapewnią odwiedzającym godziny rozrywki. Osoby zaznajomione z naszymi pokazami lotniczymi zauważą niektóre ze zmian, które wprowadziliśmy, aby umożliwić przebieg tej imprezy w możliwie najbezpieczniejszy sposób i jesteśmy przekonani, że będzie to niezapomniany weekend, który pozwoli nam wrócić do tego, co robimy Najlepsza!

Poza wyznaczonymi obszarami IWM wprowadził również inne dodatkowe środki mające na celu utrzymanie bezpieczeństwa odwiedzających, pracowników i wolontariuszy na miejscu oraz zapewnienie dystansu społecznego podczas pokazów lotniczych. Po przyjeździe posiadacze biletów w wieku powyżej 11 lat będą musieli przedstawić dowód negatywnego wyniku testu na Covid-19 lub udowodnić, że otrzymali dwie dawki szczepionki przeciwko Covid-19. Wszystkie hangary i wewnętrzne przestrzenie wystawowe będą zamknięte na czas pokazu lotniczego, a wszystkie historyczne działania naziemne będą skoncentrowane na zewnątrz. Prosimy zapoznać się ze stroną internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące wymogów wjazdowych oraz innych środków bezpieczeństwa i higieny, które wprowadziliśmy, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo podczas tego wydarzenia.

Bilety na to wydarzenie plenerowe są dostępne do kupienia już teraz, a ze zmniejszoną liczbą, aby zapewnić dystans społeczny, z pewnością szybko się wyprzedają!