Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aircom wchodzi do chmury z Infor

Warszawa, PolskaA 17 czerwca 2021 /PRNewswire/- Infor, firma zajmująca się chmurą przemysłową, ogłosiła dzisiaj, że Aircom Automotive wybrał Infor CloudSuite Automotive, który działa na Amazon Web Services (AWS), aby pomóc dostawcy motoryzacyjnemu w międzynarodowej ekspansji.

Aircom Group to polska grupa firm zajmująca się międzynarodową dystrybucją zestawów naprawczych i uszczelniaczy do ruchu opon wśród producentów oryginalnego wyposażenia samochodowego (OEM). Aircom produkuje również kompresory do foteli samochodowych z zawieszeniem pneumatycznym.

Dowiedz się więcej o Infor CloudSuite Automotive: https://www.infor.com/products/cloudsuite-automotive

„Szukaliśmy w pełni skalowalnego rozwiązania, które pozwoliłoby nam usprawnić działania, a także wesprzeć dynamiczny rozwój naszego biznesu” – mówi. Dominic JechvenderDyrektor generalny Aircom. „Prowadzenie biznesu na skalę międzynarodową wiąże się z szeregiem wyzwań, którym należy sprostać. Rozproszona produkcja, zarządzanie łańcuchem dostaw, zapewnienie efektywnej obsługi klienta i powiązanie wszystkich poszczególnych operacji – to tylko niektóre z nich. Ponadto nasza firma intensywnie się rozwija teraz Rozpoczniemy produkcję w Indie A Meksyk. W rezultacie naprawdę potrzebujemy profesjonalnych i sprawdzonych narzędzi, takich jak te dostarczane przez Infor.”

Wybór Infor CloudSuite Automotive zapewnia firmie dostęp do kompletnego, skalowalnego rozwiązania przemysłowego, które pozwala obniżyć koszty infrastruktury.

„Wybraliśmy Infor CloudSuite Automotive, ponieważ jest on dedykowany branży motoryzacyjnej ze specjalistycznymi funkcjami i najlepszymi praktykami pod klucz, które umożliwiają szybsze i tańsze wdrożenie” — mówi Gschwender. „Jestem przekonany, że to rozwiązanie pomoże Aircom w dalszym rozwoju międzynarodowego biznesu”.

Najważniejsze cele wdrożeniowe to zastąpienie obecnego systemu systemem bardziej nowoczesnym i funkcjonalnym oraz wdrożenie sprawdzonych praktyk branżowych, które pomogą Aircom rozwinąć działalność. Rozwiązanie chmurowe Infor zapewnia elastyczny sposób na globalny rozwój firm, zwłaszcza w ChinyA Indie A Meksyk.

Rozwiązanie wdrażane jest przez Merino Consulting Services BV – Międzynarodowy partner aliansu Infor – jako główny wykonawca, wspierany przez Ulica, Partner kanału Infor w Polska. Ze względu na trwającą pandemię większość prac wdrożeniowych będzie wykonywana zdalnie. „Dzięki naszej rozległej wiedzy branżowej i doświadczeniu z Infor CloudSuite Automotive, mamy zwinne podejście do dostarczania rozwiązania, które wspiera międzynarodowy rozwój Aircom”, mówi Kris Ulburghs Wiceprezes ds. Sprzedaży w Merino Consulting Services BV.

READ  Jak Chiny straciły Europę Środkową

„Rozwiązanie Infor CloudSuite Automotive i Infor Automotive Execution Accelerator pomogą nam lepiej przygotować się na nowe potrzeby naszych klientów OEM z branży motoryzacyjnej. Jako rozwiązanie dla wielu najemców, Infor będzie stale aktualizowane o nowe funkcje i innowacje dostosowane do samochodów Eliminuje to potrzebę aktualizacji systemu, co pozwoli na efektywne wdrażanie nowych funkcji bez narażania firmy na ryzyko długich projektów wdrożeniowych – mówi Gschwender.

Po wdrożeniu system będzie początkowo używany przez ponad 100 pracowników w Polska, przed opublikowaniem w innych krajach.

O silnikach Ercom
Aircom Group to grupa firm z biurami w Europie i Azji, a w przyszłości także w Ameryce Północnej. Firma jest wiodącym europejskim dystrybutorem zestawów do naprawy opon dla producentów OEM. Aircom produkuje sprężarki powietrza, sprężarki powietrza siedzeń i uszczelniacze do opon. Pracuje również nad rozwojem sztucznej inteligencji dla przemysłu motoryzacyjnego. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową https://aircom.ag

O Infor
Infor jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania biznesowego w chmurze, specjalizującym się w branżach. Program Infor, dostarczając aplikacje korporacyjne o znaczeniu krytycznym dla 65 000 klientów w ponad 175 krajach, ma na celu zapewnienie większej wartości i mniejszego ryzyka, przy bardziej zrównoważonych korzyściach operacyjnych. Umożliwiamy naszym 17 000 pracownikom korzystanie z ich głębokiej wiedzy branżowej i analiz opartych na danych, aby szybko tworzyć, uczyć się i dostosowywać do nowych wyzwań biznesowych i branżowych. Infor dokłada wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom nowoczesne narzędzia do przekształcania ich działalności i przyspieszania ich drogi do innowacji. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.infor.com.

Połączenie z mediami
Dorota Sabiga
Komunikacja Omega
[email protected]
+48 22854 16 39, +48 608 03 84 01

Informacje o źródle

Powiązane linki

www.infor.com