Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Air Liquid wzmacnia swoją ofertę domowej opieki zdrowotnej dzięki dużej akwizycji w Polsce

Paryż- (Drut handlowy) – Regularne wiadomości:

Air Liquid (Paryż: AI) kontynuuje rozwój swojej działalności w zakresie domowej opieki zdrowotnej w Europie dzięki przejęciu Podomet SA, wiodącego dostawcy usług domowej opieki zdrowotnej w Polsce. W domu lub w swojej specjalistycznej klinice w Soros na Śląsku, renoma specjalizuje się w opiece nad krytycznie chorymi pacjentami. Ten zespół akwizycyjny pomoże wzmocnić swoją obecność w Polsce i poszerzyć zakres usług wspierających pacjentów cierpiących na złożone formy chorób przewlekłych.

Założona w 2001 roku i nazwana na cześć SS, kierowana przez Betę Trasaska Polski lider w zakresie higieny domowej dla pacjentów cierpiących na poważne schorzenia, Choroby układu oddechowego, udar, choroby serca, choroby nerwowo-mięśniowe czy paraplegia. Firma wspiera 5000 pacjentów, I bieganie Szpital Specjalistyczny Ponad 100 łóżek Dla pacjentów zarówno dorosłych jak i dzieci wymagających wentylacji mechanicznej. Do 2020 roku Betamed SA wygenerował przychody w wysokości prawie 25 mln மில்லியன்.

Od 2012 roku firma Air Liquid dokonała kilku przejęć w zakresie higieny domowej w Polsce i jest obecnie uznanym graczem w kraju w dziedzinie wentylacji mechanicznej. Przejęcie Betamed SA to nowy etap rozwoju biznesu domowej opieki zdrowotnej w Polsce, napędzający grupę Świadczy swoim pacjentom szerokie, zróżnicowane i komplementarne usługi Dzięki rozległej obecności geograficznej, cała ścieżka konserwacji. Oprócz wiedzy Beta Trasaska, założyciela Betamed SA, Air Liquid Healthcare opiera się na istniejących zespołach w celu dalszego rozwoju swojej działalności.

Diana Shillock, ogłoszony przez członka Komitetu Wykonawczego Air Liquid Group, który nadzoruje linię biznesową opieki zdrowotnej: „Cieszymy się, że możemy powitać zespoły Air Liquid Healthcare w firmie Podomet SA, która specjalizuje się w monitorowaniu i opiece nad pacjentami z poważnymi schorzeniami. Ma lepiej odpowiadać na potrzeby pacjentów i pracowników służby zdrowia.

Domowa opieka zdrowotna firmy Air Liquid

Ciekłe powietrze, Wiodący europejski gracz w dziedzinie higieny domowejZapewnia zalecaną opiekę pacjentom z chorobami przewlekłymi, takimi jak POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc), bezdech senny, choroba Parkinsona i cukrzyca. Dzięki opiece szpitalnej biznes ten rozwija się w domu pacjenta, ponieważ obniża jakość życia i koszty leczenia. Reprezentuje biznes związany ze zdrowiem w domu 50% przychodów firmy Air Liquid 2020 Healthcare.

Air Liquid, światowy lider w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i zdrowia, zatrudnia około 64 500 pracowników w 78 krajach i obsługuje ponad 3,8 miliona klientów i pacjentów. Tlen, azot i wodór to najmniejsze cząsteczki potrzebne do życia, materii i energii. Obejmują one obszar naukowy Air Liquid i są w centrum działalności firmy od jej powstania w 1902 roku.

Ambicją Air Liquid jest bycie liderem w swojej branży, dostarczanie długoterminowych wyników i przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju – z silnym zaangażowaniem w zmiany klimatyczne i zmiany energii w sercu swojej strategii. Transformacja firmy zorientowana na klienta ma na celu rentowny, regularny i odpowiedzialny rozwój w dłuższej perspektywie. Opiera się na doskonałości operacyjnej, selektywnych inwestycjach, otwartych innowacjach i sieciowej organizacji wdrażanej przez globalny zespół. Poprzez zaangażowanie i innowacyjność swoich pracowników, Air Liquid zapewnia większą wartość energii i zmianom w środowisku, zmianom w opiece zdrowotnej i cyfryzacji oraz wszystkim swoim interesariuszom.

Przychody Air Liquid w 2020 roku wyniosły ponad 20 miliardów euro. Air Liquid jest notowany na paryskiej giełdzie Euronext i posiada kody CAC 40, EURO STOXX 50 i FTSE4Good.

READ  Dzisiejsza runda wiadomości w Polsce – Pierwsze wiadomości