Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Agnieszka prezentuje eleganckiego Woźniaka-Staraka z torebką Balenciaga dla 8000 eleganckich osób na premierze filmu (ZDJĘCIA)

Nie można nie zauważyć Agnieszka Woźniak-Starak Zwróć szczególną uwagę na jej wygląd. Widać, że jej starania przynoszą zamierzony efekt, by dziennikarka mogła liczyć na miejsce w rankingu najlepszych polskich celebrytów. W swoim stylu 43-latka zazwyczaj stawia na eklektyczną modę: gwiazda uwielbia się plątać Rockandrollowy klasyk prosto z ulic Paryża.

Z wyjątkiem drogich ubrań Agnieszka Woźniak-Starak Uwielbia też luksusowe samochody. Przywództwo Dzień dobry TVN Już zainstalowane m.in. Jeep Wrangler Rubicon, Jaguar F-Type lub Fiat Riva. Obecnie Agnieszka jeździ elektryczną Teslą Model 3 za około 270 tys. zł.

bEtTmsfb

Zobacz też: Khan jest przyjacielem pseudonimu Agnieszki Woźniak-Starak w „DDTVN”

Choć Agha ostatnio rzadko pozwalała sobie na wielkie przerwy, celebrytka zrobiła w środę wyjątek, uhonorowując swoją obecnością premierę filmu w Warszawie. czarna Owca Wyreżyserowany przez Aleksandra Petrzaka.

Żałujesz tego

I tym razem celebryci się ucieszyli Wyrafinowany projekt: Woźniak-Starak pojawił się na czerwonym dywanie w czarnej sukience z bufiastymi rękawami, uzupełnionej dżinsową torebką Balenciaga i srebrnymi sandałami na wysokim obcasie. Wyrafinowany look dopełniła delikatna biżuteria. Tego wieczoru celebrytka miała również okazję zagrać w spikerkę, czym nie omieszkała pochwalić się na Instagramie.

Kiedy twój menedżer mówi ci, zanim wejdziesz na scenę: „Tylko nie dawaj mi ciała”, naprawdę się podniecasz. – Dziennikarz napisał dodając symbol „żenujący”.

tmsvi
psvg
BetTmsfC
READ  Najgorszy tydzień Blizzarda był najlepszym tygodniem Riot