entertainment

Agnieszka prezentuje eleganckiego Woźniaka-Staraka z torebką Balenciaga dla 8000 eleganckich osób na premierze filmu (ZDJĘCIA)

Nie można nie zauważyć Agnieszka Woźniak-Starak Zwróć szczególną uwagę na jej wygląd. Widać, że jej starania przynoszą zamierzony efekt, by dziennikarka mogła liczyć na miejsce w rankingu najlepszych polskich celebrytów. W swoim stylu 43-latka zazwyczaj stawia na eklektyczną modę: gwiazda uwielbia się plątać Rockandrollowy klasyk prosto z ulic Paryża.

Z wyjątkiem drogich ubrań Agnieszka Woźniak-Starak Uwielbia też luksusowe samochody. Przywództwo Dzień dobry TVN Już zainstalowane m.in. Jeep Wrangler Rubicon, Jaguar F-Type lub Fiat Riva. Obecnie Agnieszka jeździ elektryczną Teslą Model 3 za około 270 tys. zł.

bEtTmsfb

Zobacz też: Khan jest przyjacielem pseudonimu Agnieszki Woźniak-Starak w “DDTVN”

Choć Agha ostatnio rzadko pozwalała sobie na wielkie przerwy, celebrytka zrobiła w środę wyjątek, uhonorowując swoją obecnością premierę filmu w Warszawie. czarna Owca Wyreżyserowany przez Aleksandra Petrzaka.

Żałujesz tego

I tym razem celebryci się ucieszyli Wyrafinowany projekt: Woźniak-Starak pojawił się na czerwonym dywanie w czarnej sukience z bufiastymi rękawami, uzupełnionej dżinsową torebką Balenciaga i srebrnymi sandałami na wysokim obcasie. Wyrafinowany look dopełniła delikatna biżuteria. Tego wieczoru celebrytka miała również okazję zagrać w spikerkę, czym nie omieszkała pochwalić się na Instagramie.

Kiedy twój menedżer mówi ci, zanim wejdziesz na scenę: „Tylko nie dawaj mi ciała”, naprawdę się podniecasz. – Dziennikarz napisał dodając symbol “żenujący”.

tmsvi
psvg
BetTmsfC
READ  Jacques Savoriti zamierza stworzyć nowy gatunek

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment