Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Agilium Worldwide dodaje Neumann Executive w Polsce do swojej sieci

28 marca 2022 – Globalne Konsorcjum Badań Wykonawczych Agilium na całym świecie niedawno dodany Dyrektor Newmana W Polsce jako nowa firma członkowska. „W Agilium Worldwide nie chcemy zwiększać naszego śladu za wszelką cenę”, powiedział. Monika Burgery, CEO Agilium Worldwide. „Witamy tylko firmy zajmujące się wyszukiwaniem kadry kierowniczej w strategicznych lokalizacjach geograficznych, które podzielają naszą ambicję doskonałości. Współpracujemy dobrze jako grupa, ponieważ nasi członkowie podzielają naszą wizję obsługi klienta i wiedzę specjalistyczną. Jesteśmy silni nie dlatego, że mamy wiele lokalizacji, ale dlatego, że mają najlepsze firmy, dlatego z radością witamy Catarzinę Murray (Partner Zarządzający) i Newman Executive w rodzinie Agilium!”

Neumann Executive jest częścią Devonshire Investment Group, która działa na rynku od 1987 roku. Zespół doświadczonych konsultantów Neumann, składający się z bogatej mieszanki doświadczenia, wiedzy i doświadczenia, koncentruje się na zwinnym, „globalnym” podejściu. „Nie możemy się doczekać bycia częścią Międzynarodowego Konsorcjum Executive Search, zachowując jednocześnie naszą niezależność i niezależność” – powiedziała pani Murray. „W ramach Agilium Worldwide jesteśmy pewni, że zdobyliśmy sieć zaufanych partnerów, którym możemy ufać przy naszych globalnych zadaniach rekrutacyjnych dla klientów, którzy będą dzielić się najlepszymi praktykami oraz wspierać nasze badania i wiedzę rynkową”.

Pani Murray posiada ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze kapitału ludzkiego oraz posiada bogate doświadczenie w rozwoju klienta i procesie rekrutacji. Prowadzi wyszukiwania na poziomie C dla klientów firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i med-tech w całej Europie.

„Dzięki niezrównanemu zrozumieniu branż, w tym konsumentów, handlu detalicznego, zasobów ludzkich, prawa, nauk przyrodniczych, finansów, produkcji, technologii informatycznych i technologii, Neumann ma udokumentowaną historię sukcesów w wyszukiwaniach na szczeblu kierowniczym, zatrudniając wiele stanowisk kierowniczych i wyższych , w tym dyrektorów generalnych, rady dyrektorów/dyrektorów niewykonawczych, członków zarządu i dyrektorów zarządzających” – powiedział Agilium. Filozofia Neumanna „Talent bez granic” opiera się na strategicznych lokalizacjach w Europie, w tym biurach w Polsce, Czechach i Islandii”.

READ  Certyfikaty Covid będą ważne na imprezach masowych w Wielkiej Brytanii

Neumann Executive niedawno dodał Rafaia Boczkowskiego jako partnera. Posiada 20-letnie doświadczenie jako Executive Research Consultant i lider HR w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) i Bałtyku. Jego wiedza i doświadczenie obejmuje wspieranie klientów ze wszystkich sektorów w obszarach executive research, talent performance, rozwój przywództwa, relacje pracownicze oraz zarządzanie zmianą. Przed dołączeniem do Neumann Rafał pracował na stanowiskach HR w takich firmach jak Delphi Automotive Systems, Cargill, Siemens, IBM i Avon.

rynek polski

Polski zespół świadczy usługi takie jak: executive search, ocena przywództwa, zarządzanie talentami, wykonawcze doradztwo prawne oraz zarządzanie prawne.

Polska gospodarka należy do najbardziej prężnych krajów okresu postkomunistycznego i należy do najszybciej rozwijających się w Unii Europejskiej. Jedyna europejska gospodarka, która uniknęła recesji pod koniec 2000 roku. Polski sektor bankowy jest największy w Europie Środkowo-Wschodniej.

Agilium Worldwide to zarządzana i utrzymywana przez właścicieli międzynarodowa grupa niezależnych firm zajmujących się rekrutacją kadr kierowniczych. Ma 27 członków w 29 krajach na całym świecie i stale się rozwija. Firmy członkowskie Agilium Worldwide są zaufanymi doradcami firm z listy Fortune 500 po rozwijające się firmy na całym świecie.

Nadesłane przez Scotta A. Scanlon, redaktor naczelny; DM Zubsansky, redaktor naczelny; oraz Stephen Sawicki, redaktor naczelny — Hunt Scanlon Media