Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Agenci nieruchomości pobierają od potencjalnych nabywców 30 funtów za samo obejrzenie nieruchomości

Agenci nieruchomości pobierają od potencjalnych nabywców 30 funtów za samo obejrzenie nieruchomości, aby pozbyć się pożeraczy czasu i ciekawskich sąsiadów.

  • Agenci nieruchomości planują pobrać 30 funtów za ofertę nieruchomości, aby nie marnować czasu
  • Ma na celu uniemożliwienie ludziom rezerwacji miejsca i nie przybyciu do miejsca zamieszkania
  • Nie wykluczył pobierania wyższych opłat za pożądane i drogie nieruchomości

Agenci nieruchomości planują zapłacić 30 funtów widzom nieruchomości, aby ludzie nie rezerwowali miejsca i nie pojawiali się, a także ciekawscy sąsiedzi.

Nowa strona internetowa ViewRabbit wyśle ​​link do potencjalnych nabywców i najemców, gdzie mogą zapłacić, aby zapewnić oglądanie.

Opłata wynosi obecnie 30 funtów, ale serwis nie wykluczył wyższych opłat za bardzo pożądane lub droższe nieruchomości, The Times donosił,.

Założyciel Michael Riley wpadł na ten pomysł po tym, jak zobaczył agentów nieruchomości, którzy mają dość tego, ile osób opuściło koncerty po ich zarezerwowaniu.

Agenci nieruchomości planują zapłacić 30 funtów oglądającym nieruchomość, aby uniemożliwić ludziom rezerwowanie miejsca i nie pojawianie się na nowej stronie internetowej ViewRabbit, która wysyła link do potencjalnych nabywców i najemców, gdzie mogą uiścić opłatę, aby zapewnić widok (plik obraz)

Spośród 12 widoków sprzedaży, siedmiu potencjalnych nabywców nie pojawiło się, powiedział Ryan Wolfenden, dyrektor marketingu.

Powiedział, że to głównie dlatego, że kupili nieruchomość, ale nie powiedział agentowi nieruchomości, że nie zobaczą nieruchomości.

Witryna twierdzi, że firma ma również na celu wyeliminowanie osób, które nie traktują nieruchomości tak poważnie, jak inni potencjalni nabywcy, co powoduje, że nie są w stanie jej zobaczyć, ponieważ została ona zabrana, zanim ją zobaczyli.

READ  Nadeszła aktualizacja Immortals Fenyx Rising 1.3.1 - oto pełne informacje o aktualizacji

Stwierdza również, że gwarantowane są pierwszeństwo rezerwacji, więc pośrednik w obrocie nieruchomościami nie może anulować rezerwacji innego potencjalnego nabywcy, jeśli ktoś inny złoży ofertę dotyczącą nieruchomości i zostanie ona zaakceptowana.

Jednak nie za wszystkie oferty trzeba zapłacić. W tych nieruchomościach wciąż są pokazywane przez ViewRabbit niektóre pokazy, które można zarezerwować za darmo, ale można je anulować – na przykład, jeśli nieruchomość zostanie sprzedana lub wynajęta, zanim będą mogli ją obejrzeć – w dowolnym momencie i nie jest to gwarantowane.

Według oficjalnych szacunków w zeszłym miesiącu liczba sprzedanych domów osiągnęła najwyższy poziom w historii, ponieważ kupujący spieszą się z zawarciem transakcji przed zakończeniem pełnego święta opłaty skarbowej.

Dane z HMRC podały, że dokonano ponad trzykrotnej sprzedaży w porównaniu z tym samym miesiącem ubiegłego roku, kiedy rynek nieruchomości przeżywał zamknięcie.

Na podstawie wyrównanej sezonowo, która wyklucza różnice związane z pewnymi porami roku, Urząd Skarbowy oszacował, że w czerwcu sprzedano 198 240 domów – o 219,1% więcej niż w czerwcu 2020 r. io 74,1% więcej niż w maju 2021 r.

Reklama