Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Age of Empires 4 to hit na Steamie

Jeśli lata Age of Empires, które błagały o kontynuację, nie pozbyły się tego, ludzie spędzili długi czas głodni nowego wpisu w klasycznej serii Gry strategiczne. W porządku, Wiek imperiów IV Jest tutaj i już pali listy przebojów Steama – liczba graczy jest większa niż w remasterach i poprzednich wersjach, a gra wygodnie zajmuje miejsce wśród 20 najlepszych gier na Steamie.

Age of Empires IV osiągnął szczytową liczbę jednoczesnych graczy wynoszącą 54 851 wkrótce po premierze, na przykład SteamDB oferuje. To najwyższy szczyt 17 na Steam dzisiaj – między Rocket League i Rainbow Six Siege na żywo – i największy w historii serii. Age of Empires 2: Definitive Edition osiągnął już swój punkt kulminacyjny 38725 wcześniej w tym roku. Te liczby nie reprezentują nawet graczy korzystających z Xbox Game Pass na PC.

To jedna z największych gier strategicznych, jakie widzieliśmy po raz pierwszy w historii Steam i może to być największa premiera jakiejkolwiek gry RTS na tej platformie – zakładając, że jesteś wystarczająco podekscytowany „taktyką” w porównaniu z „ strategia”, aby zlikwidować Total War: Warhammer i jego 113 019 Debiut odtwarzacza synchronicznego w serwisie Streaming.

Zweryfikować Recenzja gry Age of Empires 4 Jeśli jesteś na płocie.

Jeśli już nurkujesz, zajrzyj na naszą stronę Przewodnik po cywilizacji Mogołów lub Przewodnik po cywilizacji angielskiej Aby uzyskać dodatkową pomoc w rozpoczęciu pracy.

{ „schema”: { „strona”: { „treść”: { „tytuł”): „wiek imperiów 4 jest już hitem na Steamie”, „gatunek”: „wiadomości”, „kategoria”): „wiek empires-4.” „},” user ”: {” loginstatus ”: false},” game ”: {” Publisher ”: Microsoft Studios ”,„ gatunek ”: Strategy Gamer „,” title ”: Age of Imperia 4 „,” Gatunek:[„Strategy Gamer”]}}}}