Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Adele unosi kciuki, opuszczając siłownię swoim nowym Range Roverem

Adele ma atletyczną sylwetkę i unosi kciuki, opuszczając siłownię swoim nowym Range Roverem

Adele zachowywała się swobodnie, opuszczając siłownię swoim nowym, efektownym samochodem podczas piątkowej wycieczki do Los Angeles.

34-letnia piosenkarka miała sportową sylwetkę w czarnej bluzie z kapturem, gdy widziano ją wychodzącą z siłowni swoim nowym Range Roverem.

Pokazała swoje naturalne piękno, wyglądając na świeżą twarz i związała swoje wyróżniające się loki w kucyk.

Wyluzowany: Adele zachowywała się swobodnie, opuszczając siłownię swoim nowym supersamochodem podczas dziennej wycieczki w Los Angeles w piątek

Adele, która spotyka się z Rich Paulem, wydawała się być w dobrym nastroju, kiedy opuszczając siłownię, pokazała swojemu chłopakowi kciuk w górę.

Jej nowy błysk pojawia się po tym, jak zwiększyła swoją wartość netto o 11,5 miliona funtów w 2021 roku po wydaniu piątego albumu studyjnego, 30.

Jej zarobki skoczyły w latach 2020-2021, przy czym według wyciągów z konta jej firma miała rezerwy w wysokości prawie 15 milionów funtów.

Dane dotyczące firmy Adele, Melted Stone Ltd, pokazują, że w grudniu 2021 r. jej aktywa netto wyniosły 14 940 260 funtów, co stanowi ogromny skok z 3 566 954 funtów rok wcześniej.

Satysfakcja i akceptacja!  34-letnia piosenkarka miała sportową sylwetkę w czarnej bluzie z kapturem, gdy widziano ją wychodzącą z siłowni swoim nowym Range Roverem

Satysfakcja i akceptacja! Piosenkarka, lat 34, miała sportową sylwetkę w czarnej bluzie z kapturem, gdy widziano ją wychodzącą z siłowni swoim nowym Range Roverem

A wzrost zysków nie jest szokiem, ponieważ w tym samym roku muzyk wydał swój najnowszy album, 30.

Uwzględniając hity takie jak Easy On Me , sprzedaż albumu w pierwszym tygodniu na listach przebojów wyniosła 261 000,30 i był to największy pierwszy tydzień dla albumu roku, a także stał się jednym z najlepiej sprzedających się albumów na świecie w tym roku.

READ  Samsung potwierdza, że ​​będzie sprzedawał najnowsze odnowione telefony – to świetna wiadomość

I nie wygląda na to, żeby ogromne zyski poszły na marne, ponieważ Adele kupiła również luksusowy nowy dom za 47 milionów funtów na początku tego roku.

Ogromna rezydencja ma powierzchnię 8587 stóp kwadratowych i znajduje się w Hidden Valleys w Los Angeles, gdzie piosenkarka dzieli dom z chłopakiem Richem Paulem.

Zarobki: Jej nowy Flash pojawia się po tym, jak zwiększyła swoją fortunę o 11,5 miliona funtów w 2021 roku po wydaniu jej piątego albumu studyjnego, 30

Zarobki: Jej nowy Flash pojawia się po tym, jak zwiększyła swoją fortunę o 11,5 miliona funtów w 2021 roku po wydaniu jej piątego albumu studyjnego, 30

W innym miejscu Adele opisała również przewlekły ból pleców, którego doświadczała podczas występu w Las Vegas na początku tego miesiąca.

Podobno potknęła się na scenie podczas swojego charakterystycznego strzału z armaty w koszulce, kiedy wyjaśniła publiczności, że ma „naprawdę ciężką rwę kulszową”.

Podczas weekendu, kiedy Adele występowała w Koloseum w sylwestra, gwiazda żartowała, że ​​powinna „być w trasie koncertowej”.

Przemawiając do tłumu, strzelając z przenośnej armaty w koszulki, powiedziała: „Mam jeszcze dwa, muszę przejść na drugą stronę sceny”.

Sukces!  A wzrost zysków nie jest szokiem, ponieważ w tym samym roku muzyk wydał swój najnowszy album, 30.

Sukces! A wzrost zysków nie jest szokiem, ponieważ w tym samym roku muzyk wydał swój najnowszy album, 30.

„Muszę chodzić w tych dniach, ponieważ mam naprawdę złą rwę kulszową” – dodała Adele w filmie, który otrzymał Daily Star.

Pobyt Adele wywołał poruszenie po tym, jak bilety VIP zostały wycenione na 4 miliony funtów, czyli tyle samo, co luksusowy pakiet Formuły 1.

Pakiet Adele’s Emperor firmy Caesars Entertainment kosztuje 5 milionów dolarów (4,1 miliona funtów), irytuje fanów piosenkarza.

Ból: W innym miejscu Adele opisała również przewlekły ból pleców, którego doświadczyła podczas występu w Las Vegas na początku tego miesiąca.

Ból: W innym miejscu Adele opisała również przewlekły ból pleców, którego doświadczyła podczas występu w Las Vegas na początku tego miesiąca.

reklamy