Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Adeguro rozpędza medalistów Rio 2016 w drodze po złoto na UWW Polish Open

Adeguro rozpędza medalistów Rio 2016 w drodze po złoto na UWW Polish Open

Nigeryjski Odunayo Adeguroi zdobył złoto drugiego dnia kobiecego freestyle na Stadionie Ursino w Warszawie podczas Polish Open United World Wrestling Championships.

Irina Kurachkina, mistrzyni Wspólnoty Narodów 2014 i 2018 i trzykrotna medalistka świata, odniosła ostatnie zwycięstwo w kategorii 57 kg, kiedy przegrała zawody.

Ale Adegroy pokonał Valerię Koplovą Zolopovą z Rosji, która zdobyła srebrny medal 58 kg w Rio 2016, 10-0, a Adegroy pokonał mistrzynię Rio 2016 53 kg Helen Maroulis 13-0 w Stanach Zjednoczonych.

Domowa zapaśniczka Jovita Versin i Ukrainka Tetiana Kid zdobyli brąz.

Brąz dla Diany Kyumovej z Kazachstanu, która wygrała Elip Yanak z Turcji, a złoto dla Aneliny Lisakov z Ukrainy przeciwko Julii Lisovskiej z Ukrainy, co później zachwyciło gospodarzy.

Indyjska Vinesh Vinesh wygrała w wadze 53 kg 8:0 z Ukrainką Kristiną Perezą, podczas gdy Polka Katarsina Kravsik i Amerykanka Amy Ann Firenze zdobyły brąz.

W kategorii 68 kg Francuz Goumba Larok pokonał 3-0 Nigerii Blessing, Mirim Jumanasarova z Kirgistanu i Amerykanin Forrest Molinari wygrał złoto.

W kategorii 72 kg złoto powędrowało do Ałły Belinskiej z Ukrainy, srebro do Piusa Dosana z Turcji, a brąz do Jamili Bakbergenova z Kazachstanu.

READ  Aktualizacje wiadomości na żywo: Francuska gospodarka utknęła w martwym punkcie, gdy strefa euro utknęła w martwym punkcie