Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Adaptacja Netflixa „Perswazja”: najlepsze interakcje internetowe

To żywy ruch, aby dostosować każdą powieść Jane Austen – zwłaszcza najnowszą powieść autora. Czytelnikom bardzo zależy na ochronie jej dziedzictwa i postaci; Zwłaszcza niezależne bohaterki i inteligencja wszechobecna w każdej powieści. Więc teraz, kiedy Carrie Cracknell Namówić Na Netflix niektórzy wydają się zaskoczeni, że film jest mniej BBC, a więcej Worek na pchli.

Dakota Johnson występuje jako Anne Elliott, bohaterka Austina, która błądzi w starszym wieku (czytaj: późne lata dwudzieste), która po zakochaniu się w Fredericku Wentworth w wieku 19 lat była przekonany Zerwać zaręczyny, bo nie miał fortuny. W ciągu ośmiu lat od zakończenia związku Elliott wciąż jest zakochana i głęboko żałuje swojej decyzji. Jej rodzina straciła znaczną część swojej fortuny po latach życia ponad stan, a kiedy Wentworth wraca do miasta, odkrywa, że ​​sprawy potoczyły się do góry nogami.

Osobiście uważałem, że to przystępne i zabawne. Chociaż wydaje się, że puryści z Austin nie mają ani jednego paska Johnsona wpatrującego się w obiektyw i oferującego jedną cichą passę. Dialog z pewnością został zintensyfikowany nowoczesną farbą. A niektóre postacie są karykaturalne – to jest frajda z komedii. Co jeszcze powiedział internet? Namówić? Czytaj dalej, aby uzyskać najlepsze opinie.

Zainspiruj się, śledź nas.

obrazek: Pinterest

READ  Recenzja Survivor — powojenny solidny dramat bokserski Barry'ego Levinsona | Festiwal Filmowy w Toronto 2021