Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Adamcy został zbanowany na Twitch Streamerze za homofobiczne obelgi

opublikowany: 2022-11-14T20:20:58

zaktualizowane: 2022-11-14 T20:21:09

Streamer Twitcha, Adamcy, został wyrzucony z platformy streamingowej po tym, jak wygłosił homofobiczne uwagi podczas niedawnej transmisji.

Widzowie na Twitchu zostają zawieszeni na platformie z różnych powodów i podczas gdy przez większość czasu platforma odblokowuje ich w ciągu mniej więcej jednego dnia, inni mogą zostać zawieszeni na miesiąc lub rok, a nawet na stałe.

Kiedy polski streamer Adamcy’s skurcz Kanał został zawieszony po raz szósty 14 listopada, a wielu jego widzów i fanów zastanawiało się, jak długo potrwa kara z platformy należącej do Amazona, pozostawiając nieco mglistą przyszłość jego kanału.

Adamcy zbanowany na Twitchu

według StreamerBanyTo pierwszy raz, kiedy Adamcy został zbanowany, odkąd został wyrzucony z serwisu 16 września 2021 r., po odbyciu 10-miesięcznego okresu zawieszenia.

Jego ostatni zakaz pojawił się po tym, jak transmitował na żywo wydarzenie z kilkoma przyjaciółmi 12 listopada, kiedy inni influencerzy i przypadkowe osoby chciały dołączyć do transmisji.

Niektóre osoby, które pojawiły się w audycji, używały homofobicznych obelg, co prawdopodobnie jest powodem komentarza.

Pierwszy zakaz Adamcy’ego sięga lipca 2019 roku, kiedy odbył swój pierwszy zakaz. Od tego czasu zakazy wahały się od jednego dnia do prawie całego roku.

Zaktualizujemy ten artykuł odpowiednio, gdy zostaną ujawnione nowe informacje dotyczące jego banów i tego, czego możemy się spodziewać po jego odbanowaniu. Na razie wiadomo, jak długo potrwa jego zawieszenie.

READ  150 000 fanów Wiedźmina organizuje i domaga się, aby Netflix zatrzymał Henry'ego Cavill i Fire Writers