Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Aces in the Circle: Jugs odegrały ważną rolę w lokalnych tytułach hrabstw |  Wiadomości, sport, praca

Aces in the Circle: Jugs odegrały ważną rolę w lokalnych tytułach hrabstw | Wiadomości, sport, praca

Stare powiedzenie idzie Obrona wygrywa mistrzostwa. A jeśli chodzi o sześć lokalnych drużyn softballowych, które zdobyły tytuły hrabstwa w zeszłym tygodniu, to powiedzenie nie może być bardziej prawdziwe.

Ale możesz też dodać trochę zmarszczki do miksu i uwzględnić młode panie, które pojawiły się na torze dla naszych lokalnych mistrzów.

Zwycięskie kręgle w pięciu z sześciu meczów o tytuł okręgu przebyli dystans w zeszłym tygodniu, a wszystkich pięciu zwycięskich kręgli zdobyło 10 lub więcej trafień.

Nowy fenomen Fitch w Austintown Sidney Watts może po tym tygodniu nazwać siebie królową strajków, kiedy strzeliła 18 goli w wygranym przez Fitch 6-5 z Greenem. Pozwalał również na tylko cztery uderzenia w doskonałej wydajności.

Paige Ogden z Urszulanek była równie dobra. Uzyskała cztery uderzenia w wygranym 7-0 nad Rootstown i strzeliła 14 uderzeń, zdobywając tylko cztery. Dołączyła do Sophomore Malena Toth z Canfield, jako jedyna dwójka kręgli, która zatrzymała się w grze o tytuł strefy. Toth również uderzył 13 uderzeń w siedmiu rundach pracy z limitem „Bitwa 224” Polska rywalizuje tylko dwoma uderzeniami.

Toth spisała się tak dobrze, że otrzymała nawet pochwałę od polskiego trenera Jima Siricha.

„Uderzyliśmy brzęczącą piłę” Sirish powiedział Neilowi ​​Madhavanowi po meczu. „(Toth) rzucił dziś naprawdę dobrze i utrzymywał nas w stanie równowagi. Naprawdę nie wyrzuciliśmy jej z niczego. Ciągle się poruszała i wychodziła, w górę iw dół – mój kapelusz do (Ząb)”.

Emma Gates to kolejna starsza strzelec Matthews, która wyróżniła się w wygraniu Mistrzostw Dystryktu. Lider Mustanga pozwolił na dwa zarobione przejazdy, ale był w stanie znaleźć sposób na przełamanie ośmiu trafień i trafienie po drodze 10 Brookfield Warriors.

Ale prawdziwa definicja „pojedynkowe dzbany” Wszedł w czwartym finale hrabstwa North Jackson między Bristolem a McDonaldem.

W sześciu rundach akcji, Brie McCombs z McDonald’s złamała siedem trafień i trafiła sześć, ale Jaylene Moulinex z Bristolu poszła o krok dalej dla Panter. Strzeliła 11 bramek i pozwoliła tylko na pięć uderzeń w wygranym 2-1 Panterach, ponieważ zdobyli swój pierwszy tytuł regionu od 2019 roku.

READ  Igranie z ogniem na granicach Rosji | Wiadomości, sport, praca

Chociaż Spartanie przegrali mecz o tytuł okręgowy na Massillon, Tori Stines z Boardman pokazał, jak ważny jest awans na tym poziomie posezonowym. Rozproszyła sześć trafień i pozwoliła tylko na jeden bieg wzmocnienia, uderzając cztery.

W tym momencie gry, gdy lokalne zespoły chcą rozegrać jak najwięcej play-offów, posiadanie gwoździa w środku koła jest ważniejsze niż kiedykolwiek, a wiele naszych zespołów jest w dobrych rękach.

Mam na myśli, że w swoim pierwszym sezonie tylko w liceum, Watts zdobyła pełne 17, dziewięć trafień i 296 trafień. W tym sezonie zmierzyła się z 475 hitlerami, co oznacza, że ​​trafiła ponad 62 procent tych, z którymi się spotkała.

The Fighting Irish posiada mieszankę Ogdena wraz z Mią Opalick. Obaj widzieli czas na torze i obaj również odnieśli sukces.

Gates rozegrała w tym roku 109 biegów dla Mustangów i zdobyła 191 z 410 strzelców, których napotkali, co pozwoliło jej drużynie, wypełnionej nowicjuszami i studentami drugiego roku, odnieść sukces w tym sezonie. Ale ci młodzi zawodnicy również nosili swoją wagę.

Obrona zdobywa trofea, ale posiadanie utalentowanego melonika na torze pomaga, a kilka lokalnych zespołów potwierdziło to, gdy w środę udają się do regionalnych półfinałów.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej