Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Absolwent Canfield odpowiedział na wezwanie do służby w armii przez 30 lat |  Wiadomości, sport, praca

Absolwent Canfield odpowiedział na wezwanie do służby w armii przez 30 lat | Wiadomości, sport, praca

Renderowane zdjęcie… Stephen White, absolwent Canfield High School z 1989 r., widziany jest z żoną Christie po przejściu na emeryturę w korpusie piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych w grudniu. Kiedy przeszedł na emeryturę, był pułkownikiem. 30 lat później.

Stephen White nie był pewien, co chce robić po ukończeniu Canfield High School w 1989 roku.

Decyzję podjął za niego telefon.

„Kiedy byłem studentem w Canfield, zadzwonił do mnie rekruter piechoty morskiej z Kent State University. Zaproponował mi czteroletnie stypendium Korpusu Szkoleniowego Oficerów Rezerwy Marynarki Wojennej na Uniwersytecie w Miami (Ohio) i powiedział, że będę Oficerem, kiedy skończyłem szkołę. Zgodziłem się. A kiedy dostałem się do piechoty morskiej, wiedziałem, że to jest miejsce, w którym chcę być.

Podwójny kierunek Dyplomacja/Sprawy Zagraniczne i Nauki Polityczne.

White dorastał w Canfield jako najmłodszy z czwórki dzieci Barb i Connera White’ów, którzy obecnie mieszkają w Chagrin Falls. Ma starszą siostrę Jennifer, która jest żoną Davida „Chipa” Comstocka – szefa Połączonego Okręgu Ogniowego w Western Reserve w Polsce – i dwóch starszych braci, Clarka z Chagrin Falls i Scotta z Chicago.

Biegał na bieżni, grał w golfa i koszykówkę w Canfield Schools.

„W niczym nie byłem dobry” – stwierdził White ze śmiechem.

Powiedział, że w szkole średniej rozważał wstąpienie do wojska, ale nie był pewien, czy będzie to dla niego odpowiednie.

„Zawsze kochałem i podziwiałem wojsko. Mój tata służył w Siłach Powietrznych przez dwa lata. Myślałem o wstąpieniu do wojska, ale nie przychodziło mi to do głowy” – powiedział White.

I skończył 30 lat służby w piechocie morskiej.

Kariera wojskowa

Po ukończeniu z wyróżnieniem Uniwersytetu w Miami z tytułem Bachelor of Arts, w czerwcu 1993 roku zgłosił się do szkoły podstawowej jako członek Delta Corporation.

Po ukończeniu podstawowego kursu oficerskiego piechoty porucznik White został przydzielony do 2. batalionu 1. piechoty morskiej jako dowódca plutonu strzeleckiego i uzbrojenia i wysłany wraz z batalionem na zachodni Pacyfik jako część 11. piechoty morskiej. W czerwcu 1996 roku został przeniesiony do Batalionu Straży Ochrony Morskiej Kompanii E we Frankfurcie w Niemczech, gdzie pełnił funkcję oficera operacyjnego.

READ  Polska Liga Piłki Nożnej | Sport narodowy

Po ukończeniu szkoły amfibii w 2000 roku kapitan White został przydzielony do 3. batalionu 2. piechoty morskiej w Camp Lejeune w Północnej Karolinie. Pełnił funkcję dowódcy Kompanii Strzelców i Broni i został wysłany na Okinawę w Japonii.

W lipcu 2002 roku major White został przeniesiony do Kompanii Broni 3. Batalionu, gdzie był inspektorem i instruktorem 25. Piechoty Morskiej. Oddelegowany w 2005 r. do wsparcia operacji Iraqi Freedom jako oficer operacyjny batalionu. Po powrocie White został przeniesiony do Comprehensive School w Quantico w Wirginii, gdzie służył jako oficer operacyjny w batalionie instruktorskim i dowódca kompanii w dwóch kompaniach kadetów.

W czerwcu 2008 roku rozpoczął naukę w Advanced Combat School w Detroit w stanie Michigan. Po zakończeniu dowodzenia w lipcu 2011 r. podpułkownik White uczęszczał do National War College w Waszyngtonie, a następnie został przydzielony do Dyrekcji Operacyjnej (J-3) Połączonych Szefów Sztabów na trzy lata.

Od lipca 2015 r. do czerwca 2017 r. pułkownik White pełnił funkcję obecnego oficera operacyjnego i zastępcy zastępcy szefa sztabu G3, III Morskich Sił Ekspedycyjnych na Okinawie. Dowodził 23. pułkiem piechoty morskiej w San Bruno w Kalifornii od lipca 2017 r. do 2019 r. Dołączył do Działu Programów i Zasobów Korpusu Piechoty Morskiej w sierpniu 2019 r. i zakończył karierę jako szef Oddziału Rozwoju Programu.

On i jego żona, była Christi Rakaw z Annapolis w stanie Maryland, mieszkają w Aleksandrii od czterech lat, ponieważ jego ostatni raz pracował w Pentagonie. Obecnie pracuje jako konsultant ds. obrony. Para ma syna, kapitana Rileya White’a z korpusu piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych, który stacjonuje w Quantico. Jest żonaty z Annie. Mają też córkę o imieniu Brooke, która mieszka w Charlotte w Północnej Karolinie.

Aby zasugerować sobotni profil, skontaktuj się z redaktorem ds. funkcji Burtonem Cole’em pod adresem [email protected] lub redaktorką Metro Marly Reichert pod adresem [email protected].

READ  Blagoy Ivanov vs. Marcin Tybura został dodany do UFC Fight Night 4 lutego

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej