Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Abonenci PlayStation Plus otrzymują bezpłatną aktualizację PS5

PlayStation Plus ujawniło, że wkrótce da subskrybentom możliwość uaktualnienia popularnej gry na PlayStation 4 do wersji na PlayStation 5 bez żadnych kosztów. W szczególności ta gra to Remake Final Fantasy VII, który był darmowym tytułem, który pojawił się na PS Plus na początku tego roku na PS4. Podczas gdy ci, którzy kupili Remake Final Fantasy VII Square Enix było w stanie uaktualnić grę do wersji na PS5 bez żadnych kosztów, kiedy została wydana na początku tego lata, a Square Enix ujawniło, że ci, którzy posiadają tytuł tylko za pośrednictwem PS Plus, będą musieli płacić za to ulepszenie z pokolenia na pokolenie. Na szczęście już tak nie będzie.

Od jutra 22 grudnia Square Enix ujawniło, że abonenci PlayStation Plus mają Remake Final Fantasy VII Będzie mógł teraz pobrać wersję gry na PS5 za darmo. Subskrybenci PS Plus, którzy skorzystali już wcześniej Remake Final Fantasy VII Za pośrednictwem PlayStation Plus będzie można zaktualizować grę do wersji na PS5 – poinformował niedawno wydawca na oficjalnym koncie Final Fantasy na Twitterze. W sumie ta wiadomość ucieszyła wielu fanów, chociaż niektórzy wyrazili życzenie, aby było to coś, co można było zrobić wcześniej.

Oprócz ogłoszenia przejścia na subskrybentów PlayStation Plus, Square Enix ujawniło również nowy pakiet DLC Przerywnik, który pozwala graczom poznać historię Yuffie w Remake Final Fantasy VIIBędzie również w sprzedaży od jutra. Przerwa zostanie zmniejszona do 25% normalnej ceny i powinna być teraz otwarta dla zupełnie nowej publiczności dzięki tej nowej bezpłatnej aktualizacji na PS5. Powodem tego jest to, że przerwa jest dostępna tylko w wersji PS5 Remake Final Fantasy VIICo oznacza, że ​​ci, którzy do tej pory mieli dostęp tylko do iteracji gry na PS4, po prostu nie byli w stanie zagrać w nią dla siebie.

READ  Wygląda na to, że Apple w najbliższym czasie nie pozwoli Fortnite z powrotem na swój sprzęt • Eurogamer.net

Co sądzisz o nowym posunięciu Square Enix, aby umożliwić subskrybentom PlayStation Plus uaktualnienie własnej kopii? Remake Final Fantasy VII? Czy w ogóle dotyczy Cię ta decyzja? Daj mi znać poniżej w komentarzach lub napisz na Twitterze pod adresem Godne zaufania.