Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

AAWireless testuje obsługę Apple CarPlay

AAWireless testuje obsługę Apple CarPlay

Bezprzewodowe adaptery do Android Auto i Apple CarPlay stały się niezwykle popularne, ale opcje obsługujące oba systemy są bardzo rzadkie. Teraz AAWireless dodaje obsługę bezprzewodowego Apple CarPlay wraz z bezprzewodowym Android Auto w nowej wersji beta.

Jedną z głównych zalet Adapter bezprzewodowy Jeśli chodzi o bezprzewodowy system Android Auto, o którym wspominaliśmy w naszej zeszłorocznej recenzji, jest to zdolność adaptera do otrzymywania aktualizacji oprogramowania sprzętowego, a od czasu premiery otrzymał on kilka znaczących aktualizacji. Teraz firma rozpoczęła wdrażanie wersji oprogramowania 3.0.0 i może to być największa jak dotąd wersja.

Reklamuj się na A dziennik zmianAAWireless v3.0.0 jest wdrażany etapami – i nie będzie od razu dostępny dla wszystkich użytkowników – z pewnymi ulepszeniami poprawiającymi jakość życia, takimi jak ponowna próba połączenia z telefonem, jeśli proces się nie powiedzie, oraz dostosowanie trybu „bez klucza sprzętowego” .

Ale co najważniejsze, AAWireless dodaje obsługę CarPlay.

To rozszerzenie jest obecnie dostępne tylko w wersji beta, co oznacza, że ​​należy spodziewać się błędów lub możliwości, że funkcja może nie działać. Gdy to zadziała, klucz sprzętowy będzie mógł działać jako bezprzewodowy adapter CarPlay. Kilka znanych problemów, które firma odnotowuje na swojej stronie strona internetowa jest to, że w niektórych pojazdach dźwięk może być „przerywany”, a w niektórych pojazdach elementy sterujące na kierownicy mogą nie działać. Innym potencjalnym problemem jest to, że początkowe parowanie może szybko zakończyć połączenie i wymagać ręcznej autoryzacji CarPlay, ale przyszłe połączenia powinny działać automatycznie.

Dostawać Bezprzewodowe AA Konfiguracja za pomocą CarPlay wydaje się dość prosta, ale będzie wymagać telefonu z Androidem.

To jest aplikacja AAWireless.

Najpierw będziesz musiał użyć najnowszej wersji aplikacji towarzyszącej AAWireless, a Twoje urządzenie będzie musiało zostać zaktualizowane do wersji oprogramowania 3.0.0. Musisz także upewnić się, że używasz modułu AAWireless „drugiej generacji” o numerze modelu „cs317”; Ten On powinien Można to zobaczyć na naklejce z tyłu urządzenia i jest napisane AAWireless 9to5Google że wszystkie egzemplarze sprzedawane poza początkową kampanią Indiegogo to modele drugiej generacji.

READ  Funkcja dla australijskich podróżników została ujawniona po tym, jak mężczyzna znalazł zniszczoną torbę po locie Rex Airlines

Od tego momentu CarPlay jest domyślnie włączony. Możesz skonfigurować Android Auto lub CarPlay, po prostu łącząc się przez Bluetooth w zwykły sposób. Gdy urządzenie zostanie włączone i sparowane z telefonem, automatycznie wybierze pomiędzy Android Auto lub CarPlay.

Nie ma aplikacji AAWireless na iOS, ale użytkownicy iPhone’a nadal będą mogli uzyskać dostęp do niektórych ustawień za pośrednictwem Apple TV aplikacja.aawireless.io Podczas uruchamiania CarPlay za pośrednictwem adaptera.

Nie możemy wystarczająco podkreślić, że obsługa CarPlay w AAWireless jest wciąż w powijakach, więc zdecydowanie nie powinieneś kupować adaptera z myślą o tej funkcjonalności, przynajmniej jeszcze nie, ani nie powinieneś oczekiwać, że wszystko będzie działać bezbłędnie. Mimo to cieszymy się, że jeden z najlepszych bezprzewodowych adapterów Android Auto staje się lepszy.

obecnie, 9to5Google Czytelnicy mogą otrzymać ekskluzywną zniżkę na AAWireless, a więcej szczegółów opublikujemy na początku tego tygodnia.

Więcej o Android Auto i CarPlay:

Zaktualizowano, aby pokazać, jak działa CarPlay w odniesieniu do Android Auto.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.