Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

7 rzeczy do zrobienia podczas tego weekendowego festiwalu Perogi – Indianapolis Monthly

Dzięki uprzejmości marlo_photo, Instagram

Whiting, miasto w północno-zachodniej Indianie, organizuje w ten weekend coroczny Festiwal Pierogów, „najbardziej absurdalny festiwal na Środkowym Zachodzie”. Wśród naturalnej wielkości peruwiańskiego ludu, mnóstwa niemowląt Babuszki i odzianych w kilt Hoosierów, łatwo można było się przytłoczyć. Oto nasz przewodnik po siedmiu jego wydarzeniach, które pomogą podnieść twoje polskie morale:

Pierogi potykające 5k

Wstępne granie w weekend pełen węglowodanów z odrobiną cardio nigdy nie jest złym pomysłem. Festiwal 5k odbędzie się w czwartek, 22 lipca od 19:30 do 22:30. Selfie na mecie z rodziną pana Pierogi jest prawdopodobnie lepsze niż trofeum zaręczynowe.

parada pierogów

Nie można każdego dnia być świadkiem ożywionej parady wymyślnych pływaków, mężczyzn w najlepszych tenisówkach ich taty pchających kosiarki do trawy, a wszystko to w jednym miejscu. Parada Pierogów rozpoczyna się w piątek o 19:00 i nadaje ton upiornemu weekendowi.

Dan Perugese

Jako jeden z największych festiwali żywności na Środkowym Zachodzie, festiwal obejmuje niezliczonych sprzedawców żywności. Przyciągają nas nietypowe opcje pierogów, takie jak pizza czy krokodyl, ale Pierogi Dana pokazują cnotę tradycji. Dan’s znany jest z tego, że ma najdłuższą passę na festiwalu, ponieważ ludzie z niecierpliwością czekają na ich pomoc z ziemniakami, serem, kiszoną kapustą, grzybami i polskimi pierożkami nadziewanymi serem i serem. (To kuszące, aby być oszczędnym, kupując je po pół tuzina na raz, ale staraj się nie zapełniać jednego straganu.)

Dzięki uprzejmości marlo_photo, Instagram

Pan. Pierogi Songfest

Sam Pan Pierogi udekoruje scenę na Oliver Street w sobotę o godzinie 13:00 na swoim dorocznym koncercie, któremu towarzyszyć będzie zespół z Kuchni Polskiej. Występ Pierogi znany jest z tego, że kradnie serca festiwalowiczów, ale cokolwiek robisz, nie mów tego halopki jay.

konkurs jedzenia pierogów

Pamiętaj, aby poluzować pasek na ten jeden – lub jeszcze lepiej, przygotuj się w najluźniejszych spodniach. Konkurs Jedzenia Pierogów odbywa się w niedzielne popołudnia o godzinie 3:30. Choć przychodzą w małych opakowaniach, te polskie pierogi są zaskakująco sycące. Jasne, wszyscy ponownie podjęliśmy wyzwanie.

READ  Polki protestują przeciwko próbom ograniczenia aborcji | zdrowie

Pierogi Toss مابقة Contest

Chwyć partnera i przećwicz dwa rzuty, zanim zawody rozpoczną się w niedzielne popołudnie o 3:30. Na zmianę z Perugim w konkursie, aby zobaczyć, kto może być ostatni. Obowiązują typowe zasady konkursu rzucania, z jednym dodatkiem – upuść, zjedz.

Dzięki uprzejmości_murrayyy_, Instagram

Poznaj rodzinę

Święto Perugy jest sprawa rodzinna. Pan Pierogi, panna Pacski i Pieroguettes są członkami rodziny Whiting i żaden weekend nie jest kompletny bez spotkania ich wszystkich. Wyjmij kijek do selfie i świętuj swoje dwie wspólne chwile, podczas gdy oni będą rzeźbić w różnych miejscach na terenie festiwalu.