Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

7 automatycznych podcastów premium na następną przejażdżkę

Co jest lepsze niż słuchanie podcastu podczas jazdy? Podczas jazdy słuchaj podcastu o samochodach!

Dla tych z nas, którzy mają automatyczną obsesję na punkcie przekładni, poznanie najnowszych osiągnięć w świecie luksusowych samochodów jest ciągłą potrzebą. Niezależnie od tego, czy podążasz za najnowszą technologią Tesli, czy ślinisz się nad najnowszymi projektami Mercedesa, musimy być tego świadomi.

Te podcasty obejmują wszystko z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, informując nas o nowych osiągnięciach w branży motoryzacyjnej, jednocześnie wspominając jedne z najlepszych momentów w historii przemysłu motoryzacyjnego. Następnym razem, gdy wskoczysz do samochodu lub będziesz chodzić codziennie, możesz przyspieszyć swoje silniki dzięki temu luksusowemu, automatycznemu podcastowi.

Zobacz też: 8 książek o luksusowych samochodach, które służą szybkości i determinacji

Pochodzenie legendy

stronie internetowej / Spotify

Ten siedmioodcinkowy podcast prowadzi nas przez historię Ferrari i upamiętnia kamienie milowe 70 lat przemysłu motoryzacyjnego. Rozpoczyna się w 1947 roku pierwszym zwycięstwem Ferrari i trwa do 70. rocznicy powstania Ferrari w 2017 roku. Podcast zagłębia się zarówno w wyjątkowe momenty, jak i mniej znane anegdoty. Krótko, Początki mitu Daje wgląd w niezwykłą historię nieokiełznanych koni.

Porozmawiajmy z Mercedesem

stronie internetowej / Apple Podcast / Spotify

Przedstawiając historie ze świata Mercedes Benz, Porozmawiajmy o Mercedesie To oficjalny podcast Mercedesa. Każdy miesięczny odcinek, w którym biorą udział eksperci z firmy i spoza firmy, przedstawia precyzyjny i całościowy obraz branży motoryzacyjnej, obejmujący indywidualne osiągnięcia Mercedesa i trendy w całej branży. Od wiodącej technologii AI po zrównoważony rozwój, dźwięk i design, Porozmawiajmy o Mercedesie Uderza we wszystko, o czym myślisz.

BMW Podcast: Zmiana linii

stronie internetowej / Apple Podcast / Spotify

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy polerowanie BMW w bieliźnie jest legalne i to nie tylko w San Francisco? Zmień czcionki Zapewnił ci ochronę. Oficjalny podcast BMW, prowadzony przez Nicki Shields i Jonathana Tilleya, zawiera cotygodniowe odcinki dotyczące innowacyjnych technologii, stylu życia, designu, samochodów i nie tylko. Jest taki odcinek o wannach w samojezdnych samochodach, który wyjaśnia, czym właściwie jest „rzutnik” i wyjaśnia, dlaczego projektanci BMW bawią się błotem. Innymi słowy: sprawiają, że jest to zabawne.

READ  Czas premiery 1899 roku został potwierdzony przez Netflix dla niemieckiego serialu tajemniczego horroru

Porsche Podcast

stronie internetowej / Apple Podcast / Spotify

Prowadzenie: Sebastian Rudolph, wiceprezes Porsche ds. Komunikacji, zrównoważonego rozwoju i polityki, Porsche Podcast Prowadzi nas przez legendę marki, innowacje, produkty i ludzi, którzy za nią stoją. Nowy na scenie odcinek drugi omawia modele „GT” samochodu, wyjaśniając, w jaki sposób został zaprojektowany do wyścigów z homologacją drogową wraz z projektantem Frankiem Stephenem Walliserem i kierowcą wyścigowym, Markiem Webberem.

Zobacz też: 7 plików audio z wystrojem wnętrz, które zainspirują kreatywność w Twoim domu

Klub fanów Jaguara

stronie internetowej / Apple Podcast / Spotify

Dla fanów charakterystycznych kotów Jaguar, model Klub fanów Jaguara Podcast zawiera najnowsze wiadomości ze świata Jaguara. Od kolekcjonerów klasycznych samochodów, sportów motorowych i oczywiście Jaguara po koneserów historii motoryzacji – podcast jest wglądem w korzyści płynące z bycia częścią tego fanklubu. Wraz z miesięcznikiem i wydarzeniami specjalnymi, podcast i Klub fanów Jaguara Usługi Jaguar obejmują pielęgnację samochodu, personalizację i rozmowy z ekspertami Jaguara z całego świata.

F1 poza siatką

stronie internetowej / Apple Podcast / Spotify

Niezależnie od tego, czy jesteś wśród tysięcy, którzy to oglądali Netflix’s F1: Campaign to Survive, Albo przez całe życie byłeś fanem OG Formula 1, ten podcast jest dla Ciebie. Przedstawiamy wspaniałe historie, spostrzeżenia i anegdoty od największych nazwisk F1. Poza siecią To Twoje wewnętrzne spojrzenie na świat prędkości i luksusu. Prowadzony przez Toma Clarksona, usłyszysz od obecnych i byłych gwiazd, a także szefów drużyn i legendarnych osobowości.

Lightning Ride: nieoficjalny podcast TESLA MOTOR

stronie internetowej / Apple Podcast / Spotify

READ  Viva Kids, PMI, podstawowa zabawa!

Prowadzony przez Ryana McCaffrey’a, Błyskawiczna jazda Jest to najdłużej działający cotygodniowy podcast skupiający się na Tesli. Mówiąc o projektowaniu, technologii, plotkach i aktualizacjach, ten nieoficjalny podcast Tesli jest Twoim centrum kompleksowej obsługi wszystkiego, co Tesla. Świętując swój 200. odcinek, podcast dyrektora generalnego Tesla Motors, Elona Muska, zawierał godzinną rozmowę, która dotyczyła przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Tesli.


Zdjęcie: Håkon Sataøen / Unsplash