Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

68 nowych filmów Netflix do obejrzenia w styczniu 2022 r.

Co miesiąc Netflix aktualizuje swoją listę tytułów, wprowadzając klasyczne ulubione, nowe wydania i wiele innych oryginałów. Chociaż ta zmiana dotyczy zakresu transmisji telewizyjnych, filmów dokumentalnych i filmów, wybór filmów jest szczególnie imponujący każdego miesiąca. Przygotuj się więc na świętowanie wszystkiego, co oferuje Netflix i ciesz się każdą z tych nowych opcji przesyłania strumieniowego.

Netflix stale ulepsza swoją grę dzięki oryginalnym tytułom na szczycie wydań studyjnych, nie wspominając o świeżych selekcjach z krajów z całego świata. Na pewno jest film, który możesz obejrzeć, bez względu na to, czego szukasz – wyciskacz łez, hiszpański thriller, historyczny film wojenny, coś seksownego i ekscytującego, solidna komedia i prawie wszystko, co możesz przyjść się z. Chcesz tego, Netflix to ma.

A dzięki tej obszernej liście nowych filmów pojawiających się co miesiąc w serwisie Netflix, możesz być na bieżąco z tym, co oglądasz, i mieć pewność, że nie zobaczysz nowych tytułów, nie oglądając ich. Ponadto jest to przydatna lista kontrolna dla miłośników filmów, aby upewnić się, że faktycznie czerpią jak najwięcej z usługi przesyłania strumieniowego. Jeśli chodzi o wszystkie nowości w serwisie Netflix w tym miesiącu – i nie tylko – czytaj dalej.

READ  Nowa seria fantasy PUBG Creatora będzie podobna do Wiedźmina z „ekspansywną wiedzą”