Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

61-letni bramkarz, który pracuje w nowojorskim barze, zmarł po tym, jak został uderzony przez mężczyznę w Wigilię Bożego Narodzenia

61-letni bramkarz, który pracuje w nowojorskim barze, zmarł po tym, jak został uderzony przez mężczyznę w Wigilię Bożego Narodzenia

61-letni bramkarz, który pracuje w barze w Nowym Jorku, umiera po tym, jak został uderzony przez mężczyznę w Wigilię Bożego Narodzenia: gliniarze szukają podejrzanego po tym, jak znokautował barmana i pozostawił go w śpiączce

  • 61-letni Duane Patterson był w pracy w Wigilię Bożego Narodzenia, kiedy został zaczepiony przez podejrzanego, który uderzył strażnika i powalił go na ziemię
  • Patterson był w śpiączce po brutalnym ataku, który miał miejsce podczas porannej bójki przed barem Billymark’s West Bar w pobliżu West 29th Street.
  • Był weteranem Sił Powietrznych, powiedziała 26-letnia Melissa, zrozpaczona żona Pattersona.
  • Był dawcą organów i „silną i honorową osobą”, powiedziała jego pogrążona w żałobie córka Ariana Buchholz, która „zawsze szybko nas rozśmieszała”.
  • Policja wciąż poszukuje sprawcy, który prawdopodobnie uciekł z miejsca zdarzenia pieszo

Bramkarz zmarł po tym, jak wściekły mężczyzna zapadł w śpiączkę przed barem w eleganckiej dzielnicy Chelsea w Nowym Jorku.

61-letni Duane Patterson był w pracy w Wigilię, kiedy podszedł do niego podejrzany – który uderzył i powalił strażnika na ziemię.

Patterson jest w śpiączce od czasu, gdy uderzył głową o ziemię podczas bójki o 3 nad ranem przed barem Billymark’s West Bar w pobliżu West 29th Street.

Ale władze potwierdziły w poniedziałek, że zmarł w wyniku odniesionych obrażeń i zmarł w szpitalu po pobiciu.

Billymark's West Bar w pobliżu W. 29th Street to miejsce brutalnego ataku w Wigilię Bożego Narodzenia

Billymark’s West Bar w pobliżu W. 29th Street to miejsce brutalnego ataku w Wigilię Bożego Narodzenia

Patterson z Fort George został zabrany do szpitala Bellevue po tym, jak kelner odkrył, że jest zimny 24 grudnia.

Doznał poważnego złamania czaszki i spędził kilka dni w śpiączce. Policja uznała śmierć Pattersona za zabójstwo.

Jego córka, Arianna Buchholz, ujawniła, że ​​A.J GoFundMeDuane doznał urazu mózgu i był w śpiączce przez cztery dni.

Niestety, intensywna terapia, którą otrzymał, nie wystarczyła, by przywrócić mu przytomność.

„Rodzina potrzebuje moralnego i finansowego wsparcia w tym wyniszczającym czasie”.

Policja wciąż poszukuje sprawcy, który prawdopodobnie uciekł z miejsca zdarzenia pieszo.

Podejrzany (na zdjęciu) jest opisany jako ciemnoskóry mężczyzna w wieku około 40 do 50 lat, mocno zbudowany, łysiejący i ostatnio widziany w czerwonej bluzie z kapturem, czarnej kurtce, czarnych szortach i czarnych tenisówkach.

Podejrzany (na zdjęciu) jest opisany jako ciemnoskóry mężczyzna w wieku około 40 do 50 lat, mocno zbudowany, łysiejący i ostatnio widziany w czerwonej bluzie z kapturem, czarnej kurtce, czarnych szortach i czarnych tenisówkach.

powiedziała zrozpaczona żona Pattersona Codzienne wiadomości że jej mąż był weteranem Sił Powietrznych.

Para jest małżeństwem od 26 lat i ma wspólną córkę. Opisała swojego partnera jako „zabawnego i grzecznego”.

Jego córka napisała, że ​​jej ojciec był zarejestrowanym dawcą narządów i powiedziała, że ​​rodzina podejmuje teraz „każdy możliwy krok, aby upewnić się, że inni będą mogli otrzymać to, co on ma do zaoferowania”.

„Być może nie będzie w stanie kontynuować życia na tej ziemi”, napisał Bockholz, „ale jego wkład zapewni, że inni będą mogli”.

Nazywała swojego ojca „silnym i honorowym” i, jak powiedziała, „zawsze szybko nas rozśmieszał”.

Dodała: „Będziemy cię bardzo kochać, zawsze i na zawsze”.

Ludzie, którzy znali Pattersona — i niektórzy, którzy go nie znali — i byli poruszeni jego życzliwością i poczuciem humoru, podzielali swoje uczucia niedowierzania i smutku.

READ  Siły rosyjskie wystrzeliwują zaporę rakiet na północną Ukrainę z Białorusi | Ukraina

Nigdy nie spotkałem Duane’a. Wiem, że to słuszne, chociaż nie mam zbyt wiele pieniędzy do rozdania.

Dodał: „Jestem pewien, że będzie pierwszym człowiekiem, który powie, że nie liczy się ilość pieniędzy, ale twój interes”. Z pewnością wygląda na to, że to zrobił.

Inna osoba napisała: „D zawsze się uśmiechał, a ten zaraźliwy śmiech nie miał sobie równych. Jego piękne życie będzie kontynuowane w tych, którzy potrzebują przyszłości. Niech Bóg cię błogosławi Dreen.. Niebo jest lepszym miejscem z tobą tam.

Do poniedziałkowego wieczoru zebrano prawie 17 000 $, aby rodzina osiągnęła cel 20 000 $.

W piątek policja opublikowała nagranie z monitoringu podejrzanego i prosi opinię publiczną o wszelkie informacje o kontakt z Crime Stoppers pod numerem (800) 577-TIPS. Wszystkie rozmowy będą traktowane jako poufne.

Reklama