Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

6 trendów w zdobieniu paznokci, które warto wypróbować tej zimy

  • W przypadku zimowych inspiracji do zdobienia paznokci czasem opłaca się spojrzeć w gwiazdy.
  • Niebiańskie zdobienia paznokci rozprzestrzeniają się na całym Instagramie i jest to łatwy sposób na wypróbowanie złożonego projektu paznokci.
  • Znana manikiurzystka Elle Gerstein pokazała firmie PopSugar, jak osiągnąć ten trend.

Wraz ze zbliżającym się końcem niezwykle burzliwego roku, jakim był 2021, niektórzy z nas wprawiają się w świąteczny nastrój w jedyny sposób, jaki znamy: robiąc sobie paznokcie. Ponieważ nieunikniona fala inspirowanych świątecznymi zdobieniami paznokci, które pojawiły się na naszych kanałach na Instagramie w grudniu, może być łatwo wrócić do podstawowej czerwonej lub zielonej farby, gdy opcje staną się przytłaczające. Jest jednak jeden zimowy trend na paznokcie, który sprawia, że ​​gwiazdy są na wyciągnięcie ręki i wyglądają świetnie, bez względu na to, jak proste lub skomplikowane są: niebiańskie zdobienia paznokci.

Idealny do dodania odrobiny fantazji do każdego projektu paznokci, niebiańskie zdobienie paznokci może być łatwe do osiągnięcia. „Ten wygląd zdecydowanie wymaga chromowanych detali” – sławna stylistka paznokci Elle Gerstein Powiedz PopSugarowi wcześniej. „Myślę, że złoto w porównaniu z matem, a także złoto w porównaniu z jasnym i jasnoniebieskim, najlepiej przekłada się na efekt gwiaździstej nocy”. Jako bazę poleca szary i niebieski lakier do paznokci, a detale srebrny i złoty. Aha, i nie zapomnij o iskierkach — Gerstein powiedział, że jest to niezbędne do powtórek z gwiazdami.

Niezależnie od tego, czy chcesz wypróbować marzycielską stylizację w domu, czy zrobić zrzut ekranu swojego ulubionego inspirującego zdjęcia na następną wycieczkę do salonu, przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze niebiańskie projekty zdobienia paznokci, które sprawią, że Twój manicure będzie wyglądał eterycznie.

READ  Gracze z Ohio, Festiwal Dziedzictwa Hiszpańskiego i nie tylko