Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

6 graczy Far Cry otrzymuje e-maile od „El Presidente” kpiącego z ich wycofania

Ponieważ tak wiele gier nieustannie walczy o naszą uwagę i czas na grę, Ubisoft zwraca się w stronę interesującej strategii marketingowej, aby zachęcić graczy do gry w Far Cry 6. Gracze, którzy nie przeszli do Yara od jakiegoś czasu, otrzymują e-maile od Ubisoftu, próbujące Zdobądź je. Powrót do gry. Co więcej, te e-maile są renderowane tak, jakby były bezpośrednimi wiadomościami od postaci El Presidente, granej przez Giancarlo Esposito, agresywnie drażniąc graczy za to, że odskoczyli, by go powalić.

a ćwierkać Dziennikarz Brendan Sinclair szczegółowo opisał rodzaje e-maili wysyłanych przez Ubisoft. Jeden e-mail od Ubisoft zawierał „Rozczarowujesz mnie” w tytule i „Fajnie było patrzeć, jak ci się nie udaje” w treści e-maila. E-mail ma brzmieć tak, jakby El Presidente, główny czarny charakter Far Cry 6, osobiście drwił z graczy za tak szybkie opuszczenie gry. W dalszej części e-maila wiadomość mówi: „Z pewnością możesz zrobić coś lepszego” wraz z Far Cry 6. użytkownika.

Jednak Ubisoft nie tylko wysyła e-maile do opóźnionych graczy. Firma wysyła również raporty z postępów do osób, które spędziły znaczną ilość czasu grając w Far Cry 6.

Podczas gdy niektórzy gracze, w tym oryginalny post, byli zirytowani, że firma zajmująca się grami nęka ich, aby wrócić do gry, inni Dobrze się bawili Na pomysł złoczyńcy z gier wideo wysyłającego e-mail do graczy, który zachęca ich do tego.

READ  Sieć komórkowa Google Pixel 6 i 6 Pro nadal spada dla niektórych użytkowników

Dyskusja zaowocowała również Długi wątek na Reseterze, który został określony przez niektórych użytkowników jako „naprawdę zabawny” i „dobry phishing” przez Ubisoft.

„W pewnym sensie rozumiem zainteresowanie grami (to szersza dyskusja dla innego wątku), ale to jest podstawowy marketing, a nie coś wręcz złowrogiego” Jeden użytkownik napisał.

Skontaktowaliśmy się z firmą Ubisoft w celu uzyskania komentarza, który powiedział: „E-maile wysyłane do graczy Far Cry 6 mają być zabawnym i sprytnym sposobem na przypomnienie ludziom o powrocie do Yara i są napisane tak, jakby pochodziły od samego El Presidente. usłyszałem od społeczności i podzieliłem się swoimi obawami z El Presidente”. I wiedz, że Chorizo ​​bardzo za tobą tęskni.”

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą recenzję Far Cry 6, w której powiedzieliśmy, że była to najlepsza zabawa, jaką mieliśmy z tą serią od prawie dekady.

Logan Blunt jest niezależnym pisarzem dla IGN. Możesz go znaleźć na Twitterze @LoganJPlant.