Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

5th Annual ReadOut Festival w Gulfport, święto literatury lesbijskiej, powraca praktycznie w lutym | Wydarzenia i filmy | Tampa

Kliknij, aby powiększyć

@ Michelereleksandr / Twitter

Michała Aleksandra. Główny prelegent na ReadOut Festival w Gulfport 2022.

Niecały rok kalendarzowy po festiwalu ReadOut 2021, corocznym święcie wszystkiego, co związane z literaturą i lesbijstwem, i powraca w przyszłym miesiącu, który trwa od 18 do 20 lutego w Zoom.

Tegoroczny ReadOut będzie mieszanką paneli transmitowanych na żywo, warsztatów i nagranych wcześniej treści prezentowanych przez autorów i prelegentów. Chociaż udział w tym wydarzeniu Zoom jest bezpłatny, to Wymagamy rejestracji. Chociaż uczestnictwo jest bezpłatne, Darowizny Zawsze z zadowoleniem przyjmujemy to coroczne wydarzenie non-profit.

Festiwal ReadOut na kilka dni przejmował kontrolę nad Biblioteką Publiczną Gulfport, ale od zeszłego roku jest to trasa domyślna. W 2019 roku założycielka ReadOut, Alison Solomon, powiedziała Creative Loafing Tampa Bay, że „jeśli biblioteka w końcu przekroczy rozmiar biblioteki, będzie o wiele lepiej” – a tegoroczna instalacja ma możliwość nawiązania kontaktu z miłośnikami literatury z całego świata.

Głównym prelegentem 222 – jednego z głównych wydarzeń festiwalu – jest Michel AlexanderDziekan Wydziału Prawa Uniwersytetu Deland Stetson. Jest autorką dwóch książek: „The New Frontiers of Civil Rights Litigation” z 2019 r. i 2014 r. „Sexual Exploitation: Sexual Profiling and the Illusion of Gender” i opowie o wzmacnianiu głosów lesbijek we wszystkich dziedzinach literatury i prawa. Warto zauważyć, że Alexander jest pierwszym czarnoskórym dziekanem i pierwszym queer na Stetson University, a dużą część swojej kariery poświęciła wysiłkom takim jak zrównoważony rozwój, niezależność ekonomiczna i równość płci — tematy, które mogą znaleźć się w jej przemówieniu inauguracyjnym 18 lutego. .

W ubiegłym roku ReadOut osiągnął wirtualną pojemność, goszcząc 900 uczestników i ponad 80 autorów, artystów słowa mówionego i komiksów, którzy demonstrują „jak głosy lesbijek utrzymują się i przenikają w tych przełomowych czasach”. Organizatorzy festiwalu musieli poszerzyć możliwości Zoom, aby pomieścić wszystkich, więc tegoroczna uroczystość powinna być dziecinnie prosta.

READ  Popularny rynek wschodnioeuropejski w północno-wschodnim Minneapolis do zamknięcia

Ten coroczny festiwal czytania i literatury wciąż szuka sponsorów, więc jeśli Ty i Twoja firma jesteście zainteresowani, odwiedźcie ReadOut . strona internetowa zapisać się. Istnieją trzy różne poziomy, w zależności od ilości chleba, którą planujesz wydać.

A jeśli przegapiłeś osobistą atmosferę festiwalu ReadOut, udaj się do Centrum zasobów LGBTQ+ Biblioteki Publicznej Gulfport — jedynego centrum na Florydzie. Centrum aktywnie organizuje programy LGBTQ+ przez cały rok i ma kuratorowaną i stale rosnącą kolekcję książek i zasobów cyfrowych LGBTQ+. Zapisać się do wiadomościi bądź na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami ReadOut Festival, odwiedzając readoutfestiwal na Facebooku.