Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

55 pomysłów na zimowy manicure, które na pewno będziesz chciał skopiować

55 pomysłów na zimowy manicure, które na pewno będziesz chciał skopiować

Gdy przygotowujemy się do powrotu imprez i wydarzeń IRL, oto świeża partia pomysłów na zimowe paznokcie, które pomogą Ci przygotować się do świętowania. W tym roku w szczególności paznokcie Okazuje się, że jest fajniejszy niż kiedykolwiek. Kto z nas nie doświadczył chwilowej radości spoglądania w dół między niekończącymi się spotkaniami lub kolejną rundą mycia rąk, aby cieszyć się zabawnym nadrukiem, odrobiną połysku lub Pop naszego ulubionego zimowego lakieru do paznokci znowu nas przeoczył?

Największe stylizacje paznokci w tym sezonie to maksymalna zabawa przy minimalnym nakładzie pracy. Jasne, są piękne głębokie zielenie i Ciemnoczerwone lakiery do paznokci Który zawsze jest na topie, jak Najlepsze zimowe kolory paznokci. Ale jest też wiele nieoczekiwanych zimowych manicure, które możesz łatwo wyciągnąć ze swojej wygodnej sofy (najlepiej z kieliszkiem wina i coś jest dobre na Netflix). Myśleć błyszczące odcienie To wygląda równie dobrze z poceniem się, jak z perfekcją fryzury zimowe A makijaż zimowylub dziwaczne naklejki, które nadają wygląd zdobienia paznokci bez żadnego zamieszania.

Tak więc, bez względu na twój gust i umiejętności, zwróć się do najfajniejszych pomysłów na zimowy manicure, które zabiorą Cię przez wakacje i do 2023 roku. Pozdrowienia za to.

Wszystkie produkty przedstawione na radość Są wybierane niezależnie przez naszych redaktorów. Jednakże, gdy kupujesz coś za pośrednictwem naszych linków detalicznych, możemy otrzymać prowizję partnerską.

READ  Recenzja Surface Duo 2: ulepszony telefon z dwoma ekranami firmy Microsoft