Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

500 000 osób wypróbowało już grę V Rising

500 000 osób wypróbowało już grę V Rising

Pół miliona osób zapisało się do gry w grę o przetrwanie wampirów V Rising w ciągu zaledwie trzech dni.

„To oficjalne! 500 000 wampirów przybyło do Vardoranu! Dziękuję wszystkim za przyłączenie się do nas w tej podróży!” Deweloper napisał wczoraj na Twitterze.

Chociaż w tej chwili jest dostępna tylko jako wersja wczesnego dostępu, nowo wydana gra z otwartym światem osiągnęła już jednoczesny szczyt Steam ponad 100 000 graczy – dokładnie 101 036 – co czyni ją jedną z najczęściej granych gier na Steam na świecie teraźniejszość .

W momencie pisania tego raportuJego jednoczesna liczba przewyższa twardą konkurencję z gier takich jak Elden Ring, Team Fortress 2, a nawet FIFA 22.

V Rising – zapowiedź premiery wczesnego dostępu.

„Early Access pozwala cieszyć się gotyckim światem V Rising, jednocześnie uczestnicząc w tworzeniu gry”, mówi zespół programistów Stunlock Studios o decyzji o pierwszym wydaniu w ramach wczesnego dostępu.

„Nie możemy się doczekać, aby usłyszeć, co myślisz i jak lubisz mieszankę przetrwania w otwartym świecie wraz z charakterystyczną rozgrywką naszego studia. Bezpośrednia praca z naszymi graczami i wdrażanie twoich opinii pomoże nam stworzyć najlepszą możliwą grę o przetrwaniu wampirów. Wspierając nam, odegrasz kluczową rolę w rozwoju V Rising. Razem możemy osiągnąć więcej.”

Oczekuje się, że V Rising będzie we wczesnym dostępie przez około 12 miesięcy, a ceny pozostaną bez zmian [will] po tym.

„Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszych doświadczeń” – wyjaśnił zespół. „Trudno powiedzieć, ile czasu zajmie przetworzenie opinii graczy i odpowiedni rozwój gry. Jednak naszym celem jest ukończenie gry i opuszczenie wczesnego dostępu w ciągu 12 miesięcy”.

READ  Home Assistant Green jest tutaj, aby udostępnić najpotężniejszą platformę inteligentnego domu