Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

50-letnia kobieta bije byłą dziewczynę syna w walce MMA w Polsce

50-letnia kobieta bije byłą dziewczynę syna w walce MMA w Polsce

Walka MMA odbyła się na początku tygodnia.

50-letnia kobieta pokonała młodego mężczyznę w walce MMA w Polsce. Wiadomość o zwycięstwie Gosyi Magical obiegła internet, ponieważ jego przeciwnikiem – 19-letni Nikita – była była dziewczyna jego syna. Wielu użytkowników mediów społecznościowych jest zbulwersowanych, gdy dowiadują się, że MMA jest wykorzystywane do rozliczania osobistych rachunków. Walka odbyła się pod szyldem Cloud MMA, zupełnie nowej organizacji w Polsce, która zadebiutowała w ten weekend. Jak podaje polski outlet mma.plOd czasu rozstania kobiety toczą konflikt.

Obejrzyj wideo z walki:

W centrum kontrowersji jest popularna polska osobowość internetowa Daniel Świerczyński.

Portal podał, że pomiędzy obiema kobietami doszło do nieporozumień w sprawie Świerczyńskiego, co ostatecznie doprowadziło do sankcjonowanej walki MMA.

Obie zawodniczki rozpoczęły walkę od niechcenia, ale pani Magical wkrótce zaczęła atakować Nikitę, zachęcając ją do wycofania się.

Oczekiwano, że Nikita wygra walkę ze względu na swoją młodość i zwinność. Jednak pani Magical wykazała się opanowaniem i nadal uderzała nastolatka.

W drugiej rundzie Nikita biegał po klatce, znajdując dogodną okazję do ataku 50-latka. Pani Magical skutecznie broniła się jednak przed atakami i kontratakowała kopnięciami. Na nagraniu wideo widać, jak pani Magical uderza Nikitę prostym ramieniem, w wyniku czego młody zawodnik upadł.

Nikita nie był w stanie kontynuować walki i ostatecznie przegrał w drugiej rundzie przez TKO (nokaut techniczny). mma.pl powiedział.

Wiadomość wywołała lawinę reakcji ze strony miłośników MMA w mediach społecznościowych. Obejmowały one różne formy, od szoku po pochwały. Film z nokautem rozprzestrzenił się błyskawicznie i szybko zyskał wyświetleń.

Inni zawodnicy MMA, którzy walczyli w wieku powyżej 40 lat, to Daniel Cormier, Glover Teixeira i Randy Couture.

READ  Wiadomości z UE: Czarny rozłam, gdy Polska uruchamia linię odszkodowań za wielką wojnę przeciwko Niemcom | Polityka | Aktualności

Jednak liczba starszych zawodników, szczególnie tych powyżej 35 roku życia, którzy wygrywają swoje walki z młodszymi zawodnikami, jest bardzo niska.