Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

5 najważniejszych rzeczy na temat Apple Music Classic

5 najważniejszych rzeczy na temat Apple Music Classic

Apple Music Classical pojawił się dopiero kilka tygodni temu, ale używam go tak często, że wydaje mi się, że jest preinstalowany na moim iPhonie 14 Pro, kiedy go kupiłem. Dla niewprawnego oka aplikacja może wyglądać jak prosta biblioteka głównej aplikacji Apple Music, zachowując ten sam styl wizualny i układ, co bardziej tradycyjna aplikacja Muzyka. Używając go od jakiegoś czasu, odkryłem, że Apple Music Classical ma kilka własnych ulepszeń i aktualizacji jakości życia, które sprawiają, że jest przyjemny w użyciu – i pod pewnymi względami lepszy niż jego kuzyn.

Używając go od jakiegoś czasu, odkryłem, że Apple Music Classical ma kilka własnych ulepszeń i aktualizacji jakości życia, które sprawiają, że korzystanie z niego jest przyjemnością.

Są małe rzeczy, takie jak dodatkowe sekcje tekstu i biblioteki, ale są też większe rzeczy, takie jak ulepszenia układu i niesamowita karta przeglądania. Trudno było wymyślić pięć najlepszych, ale udało się: oto moje 5 najważniejszych rzeczy na temat Apple Music Classical.

Linia

(Źródło zdjęcia: Future/iMore)

Gdybyś powiedział mi, że napiszę słowa „Czcionka jest jedną z najlepszych rzeczy w tej nowej aplikacji”, a potem powiedział, że to nie był nawet sarkastyczny komentarz, że nie ma nic innego dobrego w tej aplikacji, prawdopodobnie bym zachichotałem, podniosłem okulary do twarzy i odszedłem mamrocząc przekleństwa. A jednak znalazłem się tutaj. Czcionka w Apple Music Classical jest jedną z najważniejszych funkcji aplikacji i mówię poważnie.