Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

5 najlepszych rzeczy do zrobienia w Utica w ten weekend, 29-31 października

Sprawdź te obowiązkowe wydarzenia, aby wypełnić swój weekend zabawą.

1. Zbierz miotły, kły, peruki, makijaż i resztę najlepszego października i dołącz do nich Opinia Od 19:30 do 22:30 w sobotę 30 października, już drugi rok Halloweenowa impreza. W tym roku View zostanie przekształcony w Las Wicked Witches’ Woods. Impreza jest bezpłatna i jest częścią tygodniowej imprezy Hallowed Forge Pumpkin Party, której współsponsorem jest Central Adirondack Society. Halloweenowa impreza Wicked Witches’ Woods będzie obejmować bar z gotówką, z koktajlami o tematyce Halloween, lekkimi przystawkami, muzyką DJ Eda Tondryka oraz konkursem kostiumowym z pakietami nagród pokazowych obejmujących najlepszy kostium męski, najlepszy kostium kobiecy i najlepszą parę / kostium grupowy. Impreza z okazji 21 i więcej. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź do https://www.viewarts.org/. Widok znajduje się na 3273 State Route 28 w Starej Kuźni.

Sukienka obiadowa, ca.  1900. Zaprojektowany przez ME Clancy.

2. Muzeum Sztuki Fenemore, 5798 NY-80 w Cooperstown prezentuje nową galerię, „Elegancki Nowy Jork” Na wystawie do 31 grudnia. W galerii prezentowane są 23 ubrania z kolekcji muzeum, prezentujące gust i elegancję mieszkańców i krawców Nowego Jorku i Północy w XIX i na początku XX wieku. Nowy Jork, w którym mieszkało wiele najbogatszych rodzin w Ameryce w XIX i na początku XX wieku, posiadał własne, ekskluzywne zakłady krawieckie, które mogłyby konkurować z domami mody na całym świecie. Wstęp: 12 USD (dorośli 20-64) i 10,50 USD (seniorzy 65 i starsi). Wstęp wolny dla osób w wieku do 19 lat. Kup bilety przy drzwiach. po więcej informacji odwiedź https://www.fenimoreartmuseum.org/.

Halloweenowa zabawa w Klubie Polonijnym.

3. Jedz, pij i polka rocznie Halloweenowa Polka Od 12:00 do 17:00 w niedzielę 31 października o godz Klub Polonijny, Ulica Kolumbii 810, Utica. Spędź dzień pełen zabawy, jedzenia, napojów, muzyki, konkursów, nagród, mody i nie tylko. Muzyczną rozrywkę zapewni zespół Tony Polka. Dla dzieci i dorosłych. Moda jest wymagana. Koszt: 5 USD dla osób niebędących członkami, bezpłatnie dla dzieci w wieku 11 lat i młodszych. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do https://pccutica.com/wydarzenia.

READ  Towarzystwo Kolorystów otwiera nowy rozdział w Polsce na czele z weteranami Konradem Zięciną i Tomaszem Frąszczakiem
W tym sezonie nie brakuje atrakcji związanych z Halloween.

4. Spraw, aby w tym roku Halloween było bardziej zabawne dla dzieci. Ogród zoologiczny Fort Ricky Discovery, Będzie gościł 5135 Rome New London Road, Rzym, Halloweenowy dzień zabawy 10:00-16:00 w niedzielę 31 października. O 13:00 odbędzie się pokaz mody wraz ze stanowiskami zabiegowymi, gry z nagrodami przez cały dzień oraz straszna historia przy ognisku o 15:00 (to wydarzenie zależy od pogody). Przyjdź przebrany i odbierz darmową porcję karmy dla zwierząt. Za cenę. idź do https://fortrickey.com/.

Muzyk grający na skrzypcach

5. Gracze Colgate Chamber, Pod okiem Laury Klugers zaprezentuje Od Mozarta do Mambo o 15:00 w niedzielę 31 października o 15:00 Kościół Pamięci w Colgate Na kampusie w Hamilton. Na imprezie wystąpi także Village Street String Quartet, oparty na dźwiękach Greenwich Village Street Sounds kubańsko-amerykańskiego Paquito d’Rivera, Five Postcards Elaine Fine oraz zaskakujący cyrk Joe Frieda. Ta impreza jest bezpłatna. Zgodnie z protokołami zdrowia publicznego Colgate, maski są wymagane w domu, niezależnie od statusu szczepień. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z dyrektorem koncertu Lauren Joseph pod numerem 315-228-7642.