Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

5 ciekawych rzeczy do zrobienia w ten weekend z okazji Święta Pracy w hrabstwie Bucks

5 ciekawych rzeczy do zrobienia w ten weekend z okazji Święta Pracy w hrabstwie Bucks

Hrabstwo Bucks w Pensylwanii – Gdzie podziało się lato? Jeśli zastanawiacie się, jak przegapiłem czerwiec, lipiec i większą część sierpnia, ostatnia szansa na wzięcie udziału w letniej imprezie w hrabstwie Bucks dobiegła końca w trzydniowy weekend.

Ponieważ większość szkół rozpoczyna naukę w przyszłym tygodniu po święcie pracy, może to być dobry moment na zabawę na świeżym powietrzu, zanim pogoda się ochłodzi i wszyscy zaczną wyruszać na jesienne festiwale.

Brać udział

Przed jesiennymi festiwalami w najbliższy weekend i przyszły tydzień odbędzie się jeden festiwal, który z pewnością przyciągnie tłumy celebrujące tradycyjną polską kulturę. Będzie to 57. coroczny Festiwal Rodziny Polsko-Amerykańskiej i Jarmark Country odbywający się w soboty, niedziele i poniedziałki w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown.

Nic nie kojarzy się z wrześniem lepiej niż słoneczniki. A w ten weekend z okazji Święta Pracy jest jeszcze czas, aby zgubić się na polu słoneczników lub zrobić ładne, słoneczne rodzinne zdjęcie. Można to zrobić na farmie rodzinnej Hellerick’s w Doylestown.

Off Main Music at Yardley oferuje także dodatkowe koncerty. W ten weekend są dwa, bo latem pada deszcz.

Sesame Place również zakończy „nieoficjalny” koniec lata niedzielnym wieczorem pokazem sztucznych ogni.

Oto niektóre wydarzenia, które odbędą się w najbliższy weekend z okazji Święta Pracy w hrabstwie Bucks:

57. Doroczny Festiwal Rodziny Polsko-Amerykańskiej i Jarmark Country

57. coroczny Festiwal Rodziny Polsko-Amerykańskiej i Jarmark Country odbywa się w soboty, niedziele i poniedziałki w Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown. Impreza potrwa od południa do 20:00 i odbędzie się również w najbliższy weekend. Jest pod adresem 654 Ferry Road. Festiwal celebruje tradycyjną polską kulturę poprzez rozrywkę na żywo, sztukę i rzemiosło, rekonstrukcje, potrawy etniczne, przejażdżki w połowie drogi i nie tylko. Opłata za wstęp w wysokości 15 USD obejmuje nieograniczone wejście na całodniowe przejażdżki w połowie trasy (maksymalna liczba wycieczek za dodatkową opłatą), występy sceniczne i wydarzenia specjalne. Więcej informacji i pełne harmonogramy. Kliknij tutaj po więcej informacji.

READ  Co wiesz o Mistrzostwach Kobiet w Tenisie w San Diego?

(Zdjęcie dzięki uprzejmości Festiwalu Polsko-Amerykańskiego)

Odkryj pole słoneczników na farmie rodziny Hillick

Przyjdź i obejrzyj Słoneczniki 2023 na pięknej farmie Hellerick. Wybierz się na spacer lub wycieczkę na pola słoneczników w Doylestown, które zasadzono, abyś mógł je fotografować, odkrywać i doceniać. Wstęp na teren Adventure Farm jest wliczony w cenę. Kliknij tutaj po więcej informacji.

(Zdjęcie dzięki uprzejmości gospodarstwa Hillic Family Farm)

Aby uczcić produkcję, Playhouse planuje występy w Bucks County Joyrides

Aby uczcić wystawienie przez Bucks County Playhouse „The Bridges of Madison County”, Playhouse wyruszy w trasę z Bucks County Joyrides, zapewniając jedyne w swoim rodzaju wciągające przeżycie. Bucks County Playhouse w New Hope i Bucks County Joyrides z siedzibą w Lahasce stworzyły „Pakiet Bridges of Bucks County”, który obejmuje „5 Covered Bridge Joyride” i bilety na produkcję „The Bridges of Madison County” w Playhouse oraz występ sceniczny. Kulinarne doznania w restauracji Playhouse Deck. (Przeczytaj historię łatki, aby uzyskać więcej szczegółów.)

(Zdjęcie: Jeff Werner/Patch) Teatr Bucks County w New Hope.

Muzyka poza głównymi występami na dodatkowe koncerty w Yardley

To ostatni weekend Music off Main 2023. Experience Yardley zagra w ten weekend dodatkowe koncerty, przywożąc dwa sety, które zostały zmyte przez deszcz tego lata. Sobota z udziałem Lewis Brothers, sponsorowana przez Pure Eco-Wellness Salon & Spa. W niedzielę wystąpi zespół Marka Margolisa. Kliknij tutaj po więcej informacji.

(Zdjęcie: Dino Celebrity/Patch)

W Sesame Place panuje koniec lata

Sesame Place zakończy swój „najbardziej niesamowity sezon w historii” pokazem sztucznych ogni w weekend z okazji Święta Pracy, aby uczcić „nieoficjalny” koniec lata. Park rozrywki zaprasza gości na „pluskanie się” w ostatnie dni lata podczas ekscytujących wydarzeń. W sobotę i niedzielę, 2 i 3 września, goście mogą wziąć udział w obchodach Święta Pracy w parku, które obejmują spotkanie z Elmo w jego patriotycznym stroju i pokaz sztucznych ogni „C is for Celebrate” z okazji Święta Pracy, wyłącznie w niedzielę 3 września o 8 wieczorem. (Przeczytaj historię łatki, aby uzyskać więcej szczegółów.)

(Zdjęcie udostępnione przez witrynę Sesame)

READ  Jest nowy sposób na noszenie solidnego garnituru, co właśnie udowodniły wszystkie te gwiazdy