Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

37 drobnych szczegółów w 4 sezonie „Stranger Things” – tom 1

37 drobnych szczegółów w 4 sezonie „Stranger Things” – tom 1

Każda postać ma swoje własne, wyraźne włosy – możesz praktycznie zidentyfikować każdą z nich, jeśli zobaczysz pokaz slajdów tylko ich fryzury bez twarzy. Ale podczas gdy dzieci Hawkins mogą próbować układać włosy, gdy budzą się rano, są potwory, z którymi trzeba walczyć i nie ma czasu, aby wrócić do domu i zmienić fryzurę po walce!

Kierownik działu poezji Sarah Hindsgull powiedział: Netflix: „Matt i Ross [Duffer] Naprawdę lubię, kiedy włosy podczas pokazu bardzo się załamują. Zaczynamy bardzo czysto, a następnie oddzielamy je od siebie w miarę zbliżania się do końca. Dlatego wyglądają naprawdę nieźle z szorstkimi, niechlujnymi, walczącymi, wojowniczymi włosami.

To wszystko projektujemy na początku pokazu, a ja decyduję o każdym wyglądzie [ahead of time]. Milly może mieć cztery lub pięć stylizacji w sezonie. Stąd zaczynamy [at the beginning of the season]i wtedy [she has] Jedno upadek, gdzie robi się bardziej chaotyczny, potem kolejny upadek i dochodzimy do sedna.

[This season]Dla większości ludzi mieliśmy tylko peruki, więc mogliśmy zamienić peruki. Nie było czasu, jak mycie szamponem i czyszczenie, czy trzymanie ludzi między tymi różnymi awariami. Tak więc zdejmowaliśmy jedną perukę i zakładaliśmy następną. Każdy miałby od trzech do czterech peruk, które można by wymienić podczas kręcenia zdjęć”.

READ  Unilever zmniejsza emisje węgla i plastiku dzięki uwalnianiu detergentu, współpracy Sally Hansen i Netflix