Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

365 dni 2: obsada, data premiery, fabuła i zwrot akcji – The UBJ

Popularny polski film oparty na pierwszej powieści trylogii Blanki Lipskiej 365 dni (365 DNI: polski) jest w fazie postprodukcji drugiej części. Fani z pewnością długo czekali, aby zobaczyć historię Massimo i Laury od ich ostatniej sceny z pierwszej części filmu, a głównym pytaniem w ich głowach jest historia ich ponownego spotkania.

365 Days opiera się na powieści Blanca Lipsica i jest trylogią, która wydaje się być w pracach od sierpnia 2020 roku. Ale ze względu na okres pandemii musieli na jakiś czas zmienić harmonogramy. W 2020 roku pierwsza część została wyemitowana w czerwcu w serwisie Netflix i stała się natychmiastowym hitem, mimo że uzyskała spory udział w mieszanych recenzjach. Od tego czasu rośnie liczba fanów oczekujących na film.

Data premiery na 365 dni 2

W tej chwili data premiery filmu nie została jeszcze sfinalizowana, ale ponieważ od dłuższego czasu trwa postprodukcja, prawdopodobnie wkrótce usłyszymy o dacie premiery. O ile nie nastąpi jakieś opóźnienie w części postprodukcyjnej, nie musisz się martwić o premierę gorąco oczekiwanej kontynuacji pod koniec 2022 roku. Zdjęcia do obu sequeli rozpoczęły się w 2021 roku w maju, od teraz data premiery w 2022 roku będzie z pewnością dostępna wyłącznie w serwisie Netflix na całym świecie. Wcześniej krążyły plotki o kontynuacji premiery kinowej, ale teraz definitywnie potwierdziła się premiera Netflixa.

365 dni obsady

Cóż, Michele Morrone i Anna Maria Cicluca spotykają się z Massimo i Laurą. Oprócz tego w sequelu występuje Olga grana przez Magdalenę Lamparską. Zostanie wprowadzona nowa postać, której obecność stworzy miłosny trójkąt, który będzie główną historią sequela. W rolę nowej postaci wcieli się włoska aktorka Simone Suzina. Jak dotąd żaden zwiastun nie został wydany przez 365 dni 2.

spisek do kontynuacji

Jako ostatnia scena z części 1 wiemy, że Laura zniknęła po wejściu do tunelu bez śladu. W drugiej części przedstawia się Marcelo Matos, który zabiera Laurę i ona również się w nim zakochuje. Adriano, brat bliźniak Massimo, również staje się dla niego wyzwaniem. Blanca Lipska pisze scenariusze do sekwencji i na razie powieści i film nie będą dokładnie takie same. „Chciałem dać moim czytelnikom więcej tego, co odkryją w książce i stworzyć coś wyjątkowego” – powiedziała autorka Blanca Lipsica w wywiadzie dla Obradelli.

READ  Recenzja Fanfika: Imponująca perspektywa samopoznania