Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

365 dni 2: Data premiery i inne prognozy

Massimo i Laura wrócili, cieplejsi niż wcześniej. Pierwszy film o klifie dobiegł końca i wciąż zastanawiamy się, co może się wydarzyć dalej. Ale teraz wszystkie nasze obawy zostały wymazane, ponieważ będzie plik dalszy ciąg do tego filmu. Przejdźmy do podstaw, zanim przejdziemy do szczegółów nadchodzącej kontynuacji.

Wyreżyserowany przez Barbarę Beauvos i Thomasa Mandy w 365 Days, to polski sensualny dramat romantyczny 2020. Jest adaptacją pierwszej powieści Blancy Lipskiej z trylogii. Opowieść przedstawia młodą warszawikę w nieduchowym związku, która zakochuje się w dominującym Sycylii, który więzi ją i narzuca jej 365-dniowy czas na zakochanie się w nim.

Don Massimo Torricelli gra Michele Morrone, a Laurę Biel gra Anna-Maria Sieklucka. Po premierze pierwszego filmu przykuł uwagę na całym świecie. Był to jeden z najpopularniejszych programów Netflix w kilku regionach na wielu kontynentach.

Tytuł miał jeden z najdłuższych okresów jako najczęściej oglądany element w historii Netflix w Stanach Zjednoczonych. Cóż, widzowie zdecydowanie chcieli sequela. Porozmawiajmy o tym szczegółowo.

365 dni w przygotowaniu kontynuacji

W związku z pandemią COVID-19 intencje dotyczące sequela zatytułowanego This Day zostały zawieszone. Mówi się, że Netflix zaczął kręcić dwie sequel W tym samym czasie w maju 2021 r., kiedy wielu członków obsady powróciło. Cóż, to świetna wiadomość! Oznacza to, że nie doczekamy się jednego, ale dwóch sequeli, a widzowie powinni być bardzo zadowoleni.

Moroni, Cilucca i Lambarska potwierdzili, że wrócą. Bo bez Massimo i Laury 365 dni nie byłoby 365 dniami. 365 Days Part 2 i 365 Days Part 3 to obecnie tytuły sekwencji.

Jednak więzy rodzinne Massimo komplikują sytuację. Tajemniczy nieznajomy wkracza w życie Laury, aby zdobyć jej serce, a jej zaufanie za wszelką cenę utrudnia nowy początek zjednoczonej pary. Wszystko się zmieni i czy Massimo spotka się z Laurą?

READ  Polscy archeolodzy odkrywają liczącą 4000 lat grę planszową

Dane dotyczące nadchodzących sequeli

Blanca Lipińska, autorka trylogii 365 dni, opowiedziała o ekscytacji nadchodzącej kontynuacji. „Jestem bardzo zaszczycony, że pozostałe dwie części trylogii 365 dni – This Day i 365 Days Next są wyświetlane na ekranie przez Netflix. Jestem tak podekscytowany, że mogę pokazać fanom moich powieści na całym świecie to nowe spojrzenie na bohaterów i kontynuować historia Laury i Massimo”.

Łukasz Kluskiewicz, dyrektor ds. pozyskiwania treści dla Netflix Europa Środkowo-Wschodnia i Polska złożył oświadczenie w ciągu 365 dni.

365 Days był jednym z naszych najpopularniejszych filmów dla naszych członków w 2020 roku. Ściśle współpracujemy z Blancą Lipińską, autorką trylogii książek 365 Days i autorką filmu, aby kontynuować historię Laury i Massimo na ekranie. razem jest wypełniona wieloma zwrotami akcji, ponieważ nasze postacie wciąż się rozwijają i dowiadują się więcej o sobie.

Film będzie prawdopodobnie oparty na trylogii książkowej Blanki Lipińskiej 365 dni This Day & Next 365 Days Blanki Lipińskiej, która napisała scenariusz z Mojcą Tirs. Być może będzie to tytuł przyszłego filmu, choć oficjalne potwierdzenie tytułów wciąż czeka.

Oto ciekawa rzecz, do obsady nadchodzącego filmu dołączy nowa postać. Do produkcji dołączyła Simone Suzina, która zagra nową postać, Nacho. Może zobaczymy trójkąt miłosny i wiele innych rzeczy.

Zdjęcia do drugiej i trzeciej części trwającej 365 dni już się rozpoczęły w Polsce i we Włoszech, a globalna premiera zaplanowana jest na Netflix 2022. Dlatego jak tylko pojawi się konkretna oficjalna informacja o terminach, zaktualizujemy ją tak szybko, jak to możliwe.