Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

365 Days 2 nie pojawi się na Netflix we wrześniu

Jeśli masz nadzieję zalać zęby parą 365 dni Sequel we wrześniu, więc przygotuj się na poważne rozczarowania! Ponieważ czekanie trwa!

Ekscytująca kontynuacja polskiego filmu 2020 365 dni Stał się jednym z najbardziej oczekiwanych filmów Netflix, ale w związku z trwającą pandemią COVID są ogromne opóźnienia i wygląda na to, że będziemy musieli trochę poczekać, zanim dowiemy się prawdy o tym, co stało się z Laurą (w tej roli polska aktorka Anna Maria Sieklucka) w górskim tunelu i jakie akty zemsty, Surowy i diabelnie przystojny Don Massimo (w tej roli włoski aktor Michele Moroni) weźmie teraz, że jego dziewczyna została mu usunięta i prawdopodobnie nie żyje.

Kiedy jest 365 Days 2 na Netflix?

Więc możesz się zastanawiać, jak długo będziemy musieli czekać, zanim dostaniemy w swoje ręce ten ekscytujący suplement, no cóż, są dobre wieści i są złe wieści!

Po opóźnieniach związanych z COVID-19 plik wydaje się być bez tytułu 365 dni Sequel zaczął strzelać!

według IMDbProZdjęcia do sequela rozpoczęły się 29 czerwca, a aktorzy są obecnie zajęci kręceniem scen do filmu w Warszawie, Mazowieckie, Polska.

Jednak na ten moment nie ma jasnej daty premiery sequela, zamiast tego oficjalna strona IMDb niejasno podaje, że zostanie wydany w „2022”, w przeciwnym razie, niestety, niewiele informacji jest dostępnych.

Co wiemy o 365 dniach 2?

Cóż, wiemy, że na pewno trwa sequel. ostateczna data Wiadomość również się potwierdziła i mimo braku tytułu wiemy, że film oparty jest na trylogii polskiej pisarki Blanki Lipińskiej i drugiej serii książek pt. ten dzień. Nie jest więc wielkim skokiem założenie, że drugi film również przyjmie tę samą nazwę.

Wiemy też kto Lista aktorów na IMDb To, że Anna Maria Cicluca i Michelle Moroni powtarzają swoje role odpowiednio jako Laura Bell i Don Massimo, oznacza, że ​​jest mało prawdopodobne, aby Laura straciła życie pod koniec ostatniego filmu.

READ  Diners pożerają środek tygodnia w Melbourne Pieniądze w rekordowym czasie

Zgłosiliśmy to również wcześniej 365 dni 2 i 365 dni 3 kręcą się po kolei, więc chociaż fani wciąż czekają trochę na sequel, jest bardzo prawdopodobne, że nie będą musieli długo czekać na wydanie trzeciego filmu!

365-dniowa prognoza daty premiery 2

Chociaż nie ma ostatecznego potwierdzenia, kiedy parny sequel pojawi się na Netflix, jeśli mamy zgadywać, postawilibyśmy na między początkiem a połową 2022 roku. W końcu pierwszy film pierwotnie ukazał się w lutym 2020 roku, więc tak wydaje się rozsądne, że może zostać ponownie wydany w tym czasie. Oczywiście to wszystko tylko spekulacje, więc podejmij to ostrożnie!

Obejrzyj to miejsce, aby uzyskać więcej informacji 365 dni 2 Aktualizacje!