Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

343 szczegóły Nowy system rozwoju kariery w Halo Infinite

343 szczegóły Nowy system rozwoju kariery w Halo Infinite

Posiadają go 343 branże Udostępnij więcej W rankingu kariery nowy system postępów z Halo Infinite, który był wcześniej zapowiadany, pojawił się w sezonie 4 20 czerwca.

Ranking zadań jest opisywany jako „większy system postępów”, który odzwierciedla czas graczy we wszystkich trybach wieloosobowych Halo Infinite i podobno jest podobny do systemów postępów występujących w Halo: Reach i Halo: The Master Chief Collection.

Według 343, ranking kariery jest powiązany z osobistym wynikiem gracza, co oznacza, że ​​podczas gdy wszystkie mecze wieloosobowe pomogą graczom awansować, lepsza wydajność meczu oznacza szybszy postęp na różnych poziomach: brązowym, srebrnym, złotym, platynowym, diamentowym i granatowym.

Halo Infinite — zapowiedź sezonu 4.

Każda klasa jest podzielona na stopnie w stylu wojskowym (kadet, generał itp.), Które są dalej podzielone na trzy mniejsze stopnie zwane stopniami. W związku z tym ranking kariery wprowadza 270 etapów, przez które gracze będą musieli przejść, zanim zdobędą ostatni medal czempiona, a niektóre z tych nagród otrzymają nowe tarcze, broń, emblematy pojazdów i tabliczki znamionowe.

Aby się przechwalać, aktualny poziom postępów gracza będzie widoczny dla innych w różnych miejscach w trakcie gry. Obejmuje to prezentacje meczowe, profile poszczególnych graczy, raporty pomeczowe oraz w większości sytuacji, w których wyświetlana jest pełna tabliczka znamionowa gracza.


Wszystkie 270 etapów nowego systemu rozwoju kariery Halo Infinite.

343 zwracają uwagę, że wszyscy gracze będą rozpoczynać karierę od zera, gdy ta funkcja pojawi się w ramach sezonu 4 20 czerwca, a poprzednia gra nie będzie się liczyć.

Oprócz rankingów stanowisk, Halo Infinite Season 4 obiecuje nowe mapy, nowe opcje dostosowywania, aktualizacje Kuźni, a także powrót infekcji trybu Zombie PvP z serii Halo.

READ  „The Next Subnautica” ma na celu wprowadzenie podwodnych duchów przetrwania na początku 2025 roku