3 rzeczy, których się nauczyliśmy, najważniejsze informacje wideo

Michael Antonio zdołał rozwalić West Ham United na cztery bąble po zasłużonym wygranym 1:0 meczu z Tottenhamem Hotspur na Stadionie Olimpijskim w Londynie w niedzielę.

Spurs mieli okresy posiadania piłki w pierwszej połowie iw końcowych momentach meczu, ale West Ham zakwalifikował się dobrze, ponieważ obie strony zmagały się ze zmęczeniem Europy w środku tygodnia.

OBEJRZYJ WEST HAM vs TOTTENHAM PEŁNA STRUMIEŃ Powtórek – Link

Aaron Cresswell asystował przy bramce Antonio w 72. minucie i to wystarczyło West Hamowi, aby w tym sezonie zebrać 15, 16 i 17 punktów.

Tottenham traci dwa punkty do Irons z 15 punktami.

Trzy rzeczy, których się nauczyliśmy

1. Antonio na swojej legendzie: Trochę świętowania Matrixa od Michaela Antonio po jego golu, co jest odpowiednie, ponieważ Irons kupowali do przodu po drugim, gdy „The One” rozpoczął swój start w ich kompetencji. Antonio ma teraz sześć bramek i trzy asysty w ośmiu meczach w tym sezonie. Przepuścił jedną z jedynych strat West Hamu w tym sezonie, porażkę 2:1 z Manchesterem United u siebie. Bądź zdrowy, Moisi.

2. Atak limp spurs niewiele robi: Spurs miały pewne sprawy w centrum uwagi z Pierre-Emile Hojbergiem, Tanguy Ndombele i Christianem Romero, ale na czele? Troszkę. Lucas Moura miał problemy, Heung-Min Son był daleki od swoich najlepszych, a Harry Kane jest energiczny, ale nieskuteczny i głodny piłki na długich dystansach (35 dotknięć, jeden strzał w 90 minut).

3. Bitwa bramkarza: Hugo Lloris z Tottenhamu Hotspur jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych bramkarzy w Premier League i prawdopodobnie na świecie. Był bardzo dobry, ale mniej znany kibic, który dostarczył towar, Łukasz Fabiański nadal jest gwiazdą dla każdego, kto prosi go o rękawiczki. 36-latek jest drugim wyborem Polaków i większość swojej kariery spędził jako rezerwowy zmiennik Arsenalu lub z dwoma zespołami – West Ham i Swansea City – które mieszkały daleko od wielkiej czwórki. Jest bardzo, bardzo dobrze.

READ  Chaney dusi Boardmana, 14-40 | Wiadomości, sport, praca

Zawodnik meczu: Ben Johnson

Irons ma prosty drut w prawym grzbiecie 21-latka. Johnson może on idzie Wygrał wszystkie siedem swoich pojedynków, gromadząc pięć ataków, aby przejść z kluczowym podaniem. Cresswell był świetny po drugiej stronie stawki.

[ VIDEO: Premier League highlights ]