Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

3 najlepsze filmy na Netflix do obejrzenia (i 2 do pominięcia) w ten weekend Dnia Pamięci

Przed nami kolejny weekend, tym razem ekscytujący, ponieważ jest to Dzień Pamięci, co oznacza, że ​​większość z nas ma trzy dni wolnego weekendu! Oznacza to, że masz cały dodatkowy dzień na relaks i obejrzenie czegoś w serwisie Netflix. Dla tych, którzy mają trudności z podjęciem decyzji, co oglądać każdego wieczoru, przygotowaliśmy listę filmów Netflix, które warto sprawdzić w tym tygodniu.

Ponieważ miesiąc maj dobiega końca, niektóre opcje to stare filmy, które zostaną usunięte z platformy pod koniec miesiąca. Jeśli nie miałeś okazji obejrzeć klasyka z 1999 roku Galaktyka Quest Na razie bierz! Dziś premiera nowego hiszpańskiego horroru i innych świetnych propozycji na wieczór filmowy.

Najlepsze filmy Netflix do obejrzenia (lub pominięcia) w ten weekend

Oto niektóre z najlepszych filmów Netflix do obejrzenia (i niektóre można pominąć) w ten weekend z okazji Dnia Pamięci.

Galaktyka Quest

Klasyczny i zabawny film PG z 1999 roku z udziałem wielu gwiazd lat 90-tych.

On ogląda! Ostatni dzień na obejrzenie tego przezabawnego filmu z 1999 roku to 31 maja, więc sprawdź jak najszybciej! Sigourney Weaver, Tim Allen, Alan Rickman i inni występują w tej komedii science fiction o enigmatycznej obsadzie niegdyś serialu science fiction, która zostaje zrekrutowana na międzygalaktyczną misję kosmiczną przez PRAWDA Kosmici.

dzień Matki

Polski film akcji Gritty TV-MA.

Pominąć! dzień Matki to nowy film akcji z Polski, który niedawno wspiął się do pierwszej dziesiątki rankingu Netflixa. Jednak chociaż jest to zabawny film z kilkoma świetnymi scenami akcji i czarnym humorem, nie jest to najbardziej oryginalny film. Jeśli oglądałeś film Jennifer Lopez matkamożesz mieć déjà vu, ponieważ wątki są podobne.

krawędź siedemnasta

Nadchodzący kameralny film TV-MA z 1998 roku.

On ogląda! Nie mylić z filmem o tym samym tytule z 2016 roku, w którym wystąpiła Hailee Steinfeld, krawędź siedemnasta to sentymentalny dramat z 1998 roku, opowiadający o nastolatku poruszającym się po szkole średniej i powoli godzącym się ze swoją tożsamością seksualną. Ostatnim dniem, w którym można go obejrzeć w serwisie Netflix, jest 31 maja, więc teraz jest świetny czas, aby to sprawdzić i rozpocząć Miesiąc Dumy.

READ  Dwayne Johnson mówi, że jest wdzięczny za Święto Dziękczynienia z rodziną: „Doceniamy nasze błogosławieństwa”

Brudny dziadek

Czysta i sprośna komedia z oceną R z 2016 r., w której występują Robert De Niro i Zac Efron.

Pominąć! Brudny dziadek Może mieć świetną obsadę z aktorami takimi jak Robert De Niro, Zac Efron, Aubrey Plaza i Zoe Deutch, ale niestety ta hardkorowa komedia jest boleśnie nie zabawna. Zbyt mocno stara się być nerwowa i nigdy nie udaje jej się być niczym więcej niż naprawdę paskudnym i marnowaniem swojej utalentowanej obsady. Jeśli nigdy nie byłeś w kinach, aby zobaczyć ten film w 2016 roku, nie warto teraz tracić czasu.

Tina i Tina. CR: Netflix.

Tina i Tina

Nowy hiszpański horror z kategorią R.

On ogląda! Tina i Tina to jeden z pierwszych nowych oryginalnych horrorów w serwisie Netflix od jakiegoś czasu, więc choćby z tego powodu nie mogę się doczekać, aby go obejrzeć. Młoda para po poronieniu adoptuje bliźnięta z pobliskiego klasztoru. Ale wspólna obsesja dzieci na punkcie religii wkrótce przybiera niepokojący obrót. Milena Smit z serialu Netflixa Śnieżna dziewczyna gwiazdy.

Jakie filmy Netflixa planujecie obejrzeć w ten weekend?