entertainment

25 najlepszych prawdziwych filmów Netflix Canada

Czasami znalezienie prawdy w filmach jest bardziej satysfakcjonujące. Poczucie realizmu i rzeczywistości sprawia, że ​​kliknięcie jest bardziej interesujące i to jest dokładnie ten rodzaj filmu, który zamierzamy podkreślić, który jest obecnie transmitowany w serwisie Netflix Canada.

Nic dziwnego, że te filmy z życia wzięte stanowią jedne z najlepszych opcji w całej bibliotece Netflix. Bo kto wie, możesz wyjść z tych tytułów jako lepsza osoba.

Podczas gdy filmy dokumentalne przeważnie otaczają rzeczywistość, tutaj skupiamy się tylko na filmach.

Oto wznowienia przesyłania strumieniowego w serwisie Netflix w Kanadzie, które powinny znajdować się na Twojej liście obserwowanych.

Sieć społeczna (2010)

Dramat biograficzny reżysera Davida Finchera jest kroniką błyskawicznego rozwoju prezesa Facebooka Marka Zuckerberga z drugiego roku na Uniwersytecie Harvarda do gwiazdy internetu.

Założyciel (2016)

Od jednej gigantycznej firmy do drugiej, Założyciel Film opowiada o walczącym sprzedawcy, który po fatalnym spotkaniu z braćmi MacDonald zostaje zmuszony do zmiany sposobu produkcji i sprzedaży hamburgerów.

Duży skrót (2015)

Grupa nieuczciwych oportunistów zarabia fortunę na krachu gospodarczym w USA, węsząc z góry sytuację i stawiając zakłady przeciwko bankom.

Brud (2019)

W tej niewzruszonej autobiografii opartej na bestsellerowej książce Mötley Crüe czterech nonkonformistów z Los Angeles pokonuje najwyższe poziomy i potwory w muzycznej sławie.

Gra Molly (2017)

Była Olympic Molly Bloom prowadziła grę w pokera z gwiazdami na wysokie stawki – do czasu, gdy jej wyniosły styl życia omal nie wysłał jej do więzienia.

Proces w Chicago 7 (2020)

To, co miało być pokojowym protestem, przerodziło się w gwałtowny incydent z policją. To, co nastąpiło, było jednym z najsłynniejszych procesów w historii.

Horoskop (2007)

Rysownik, dziennikarz kryminalny i para policjantów badają przebój Zodiac Killer z San Francisco w tym ekscytującym thrillerze opartym na prawdziwej historii (oczywiście).

Spokojna (2014)

W obliczu brutalnych ataków rasistowskich Martin Luther King Jr. prowadzi protest w Alabamie, którego kulminacją jest historyczny marsz z Selmy do Montgomery.

READ  Rytuał życia Alicii Harris

Wice (2018)

Historia Dicka Cheneya, skromnego biurokraty z Waszyngtonu, który po cichu dzierżył ogromną władzę jako wiceprezydent George W. Bush i zmienił kraj i świat w sposób, jaki odczuwamy do dziś.

Argo (2012)

W 1979 roku w kanadyjskiej ambasadzie ukryło się sześciu amerykańskich irańskich bojowników, co skłoniło CIA do przygotowania skomplikowanego spisku mającego na celu ich uratowanie.

Snowden (2016)

Nielegalne techniki inwigilacji NSA zostały ujawnione opinii publicznej przez jednego z pracowników agencji, Edwarda Snowdena, w postaci tysięcy tajnych dokumentów, które zostały rozesłane do prasy.

Ukryta strona (2009)

Bogata para przyjmuje bezdomnego nastolatka i napędza jego rozwój w potężne centrum piłkarskie.

Król (2019)

Dziki książę Hal musi przekształcić się z Carrousera w króla wojowników, gdy staje w obliczu działań wojennych wewnątrz i poza murami zamku w bitwie o Anglię.

Belka (2004)

Jimmy Fox wcielił się w legendę perkusji i bluesa Raya Charlesa, który powstał z zapomnienia i przezwyciężył swoją walkę o zdobycie światowej sławy.

pilot (2004)

Geniusz naukowy Howard Hughes zmienił branżę filmową i lotniczą dzięki epickim i wizjonerskim pomysłom, ale choroba psychiczna zagraża jego imperium.

Mank (2020)

Hollywood ponownie ocenione w latach trzydziestych XX wieku oczami zjadliwego dowcipu i alkoholowego scenarzysty Hermanna J. Mankiewicza, pędzącego do końca. Obywatel Kane.

W pogoni za szczęściem (2006)

Kiedy Chris i jego syn zostają eksmitowani, przeżywają ciężkie chwile, gdy zdesperowany Chris przyjmuje bezpłatny staż w firmie maklerskiej.

pierwszy człowiek (2018)

Astronauta Neil Armstrong spędza dekadę swojego życia na szkoleniach lotniczych, przygotowując się do tego, by być pierwszym człowiekiem, który chodził po Księżycu.

Rudi (1993)

Scrawny Rudy marzy o grze w piłkę nożną w Notre Dame. Rudi odważnie pomaga bramkarzowi i dołącza do szkolnej drużyny.

pianista (2002)

Znany polski pianista Vladislav Zeppelman walczy o przetrwanie ataku nazistowskiej tyranii podczas II wojny światowej w dramacie opartym na swoich wspomnieniach.

READ  Oskary z okazji powrotu czerwonego dywanu na żywo - i wskazówki ze sceny w stylu LA-WWD

Złap mnie jeśli potrafisz (2002)

Agent FBI stawia sobie za cel wsadzenie przebiegłego oszusta Franka Abagnale Jr. za kratki.

Patch Adams (1998)

Mężczyzna po pobycie w szpitalu psychiatrycznym postanawia zostać lekarzem i zakłada się, że żarty poprawią jakość życia pacjentów.

Na dziko (2007)

Młody człowiek porzuca wszystko – łącznie ze swoim zaufaniem i relacjami z pozornie stabilną rodziną – aby wieść samotne życie na pustyni.

Czarny jastrząb upadł (2001)

Kiedy siły amerykańskie próbują schwytać dwóch zwolenników somalijskiego watażki, ich helikoptery zostają zestrzelone, a Amerykanie ponoszą ciężkie straty.

Niezwykle zły, okropny czarny charakter i nikczemny (2019)

Samotna mama Liz zakochuje się w Tedzie Bundy i od lat nie chce wierzyć prawdzie o jego zbrodni.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment