Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

25-letnia dziewczyna Taylora Fritza, Morgan Riddle, przyjmuje zaskakującą nową rolę na Wimbledonie

25-letnia dziewczyna Taylora Fritza, Morgan Riddle, przyjmuje zaskakującą nową rolę na Wimbledonie

Dziewczyna Taylora Fritza, Morgan Riddle, startuje w tym roku w Wimbledonie, podobnie jak jej wieloletni partner.

25-letnia influencerka modowa przyjęła rolę gospodarza „Wimbledon Thread” – serii o modzie i stylu życia podczas dwutygodniowego turnieju Wielkiego Szlema w Londynie.

Transmisja ma miejsce zaledwie 18 miesięcy po tym, jak „wybrała” swój strój na mecz tenisa i udostępniła go na TikToku.

„Półtora roku temu opublikowałam na TikToku głupiutkie zdjęcie, na którym wybieram strój na mecz tenisowy” – powiedziała swoim 159 000 obserwatorom na Instagramie.

„Dzisiaj jestem bardzo podekscytowany i jestem na korcie jako gospodarz oficjalnej i modowej serii @wimbledon Wimbledon Thread… Oglądaj mnie na kanałach transmisji i Wimbledonu przez kilka następnych tygodni”.

Dziewczyna Taylora Fritza, Morgan Riddle, jest w tym roku na Wimbledonie w telewizji
25-letnia influencerka prowadziła „Wimbledon Thread”

Riddle, która w poniedziałek miała na sobie długą niebieską sukienkę, jest dziewczyną amerykańskiej gwiazdy tenisa i nr 9 Fritza, który toczy zaciekłą walkę w pierwszej rundzie na korcie nr 3 w SW19.

25-latek jest w dwóch setach z nierozstawionym Niemcem Yannickiem Hanfmannem i prowadzi 3-2 w decydującym meczu – a mecz został opóźniony przez deszcz.

Riddle używa TikToka i Instagrama do dokumentowania prywatnych lotów, wakacji na plaży, miejskich zakupów i miejsc na stadionach, kiedy podróżuje po świecie, wspierając swoją gwiazdę sportowca.

Blond piękność, która pochodzi z Polski, ale dorastała w Minnesocie, obecnie mieszka w Los Angeles w Kalifornii, ale większość czasu spędza w trasie z Fritzem, który ma syna z byłą żoną Raquel Pedraza.

Riddell ukończył Wagner College w Nowym Jorku z tytułem licencjata z języka angielskiego i literatury w 2019 roku.

Pracowała jako dyrektor ds. mediów w Love Your Melon, marce odzieży pozaszkolnej w Minneapolis, a także prowadziła popularne konto YouTube Hollywire.

Riddle używa TikToka i Instagrama do dokumentowania podróży prywatnym odrzutowcem i wakacji na plaży
Blond piękność, która pochodzi z Polski, ale dorastała w Minnesocie, obecnie mieszka w Los Angeles w Kalifornii

Następnie Riddle przeniósł się do agencji marketingu cyfrowego MuteSix, gdzie pracował jako menedżer kampanii influencerów, zanim w lipcu 2021 r. przeszedł do Gamers Outreach — organizacji non-profit zapewniającej rozrywkę hospitalizowanym rodzinom za pośrednictwem gry wideo.

READ  Tusk mówi, że piractwo to kryzys demokracji w Polsce

Nie jest jasne, jak Fritz i Riddle się poznali, ale zaczęli się spotykać w czerwcu 2020 roku.

Morgan w pełni zaadaptowała się do stylu życia WAG, którym dzieli się w swoich filmach „Day in the Life”

„Kiedy zaczynasz spotykać się z zawodowym tenisistą i dosłownie wszystko, co robisz, to podróżujesz po świecie, nosisz urocze ubrania, pijesz szampana i chodzisz na mecze tenisowe” – napisała w jednym ze swoich filmów TikTok, na przykład „Lucky” Britney Spears. tło.