Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

25 celebrytów, których możesz nie znać, nie są binarne |  zabawa

25 celebrytów, których możesz nie znać, nie są binarne | zabawa

Pomysł, że istnieją tylko dwa rodzaje, jest przestarzały. Niektórzy ludzie nie identyfikują się tylko jako mężczyzna lub kobieta. Jednym z najczęstszych terminów używanych do opisania tych, którzy łamią system binarny, jest koc niebinarny. Seks, podobnie jak seks, to widmo. W miarę jak relacje w mediach stają się coraz bardziej zróżnicowane, niebinarne celebrytki przełamują bariery, dzieląc się swoimi historiami i wyrażając siebie.

the Komisja Praw Człowieka Niebinarność definiuje się jako obejmującą osoby, które nie identyfikują się ani jako mężczyzna, ani jako kobieta, gdzieś pomiędzy lub całkowicie poza tymi tożsamościami. Pokazuje również, że wiele osób niebinarnych identyfikuje się również jako osoby transpłciowe. Podczas gdy osoby niebinarne mogą korzystać z rozszerzenia zaimki On/ona, on/ona lub oni/oni, nie każdy, kto używa zaimków neutralnych płciowo, jest niebinarny. Ponieważ coraz więcej celebrytów w centrum uwagi ujawnia niuanse tożsamości i ekspresji płciowej, normalizuje te dyskusje i stawia kwestie mające wpływ na społeczeństwo.

po jednym z stresujące lata W przypadku praw osób transpłciowych i ich orędowników płeć – oraz tych, którzy mieszczą się w ramach ograniczeń lub poza nimi – musi być stale badana. Stany w całych Stanach Zjednoczonych są liczne Faktury Aby ograniczyć prawa osób ze społeczności LGBTQ+, wprowadzono również pro-LGBTQ+ ustawy antydyskryminacyjne, z których każda ma swoje własne przyczyny sukcesu lub porażki.

stos Wyszukałem niebinarnych lub zgodnych płciowo aktorów, scenarzystów, modelek, reżyserów, muzyków i celebrytów, i wyróżniłem 25, o których powinieneś wiedzieć, jeśli już nimi nie jesteś.

Może Ci się spodobać: Czy zgadniesz, które aktorki stanowią „prawdziwe zagrożenie”! wskazówki o?

READ  Podsumowania na żywo Laker 1/30 — Grand Valley Lanthorn