Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

2022 Saint Mary’s Prep Polish Country Show odwołany

Orchard Lake, Michigan (WXYZ) – Coroczny Jarmark Mariacki w Przygotowaniach nad jeziorem Polish Preparatory Orchard Lake gromadził co roku przed pandemią ponad 100 000 ludzi, aby zebrać pieniądze na szkołę i celebrować polską kulturę w miniony weekend w maju. W tym roku pokaz ponownie został odwołany.

„Przekazywaliśmy około 5000 kiełbasek dziennie”, powiedział David Hubbard, właściciel The Butchery.

Hubbard przez pewien czas pełnił funkcję oficjalnego szefa kuchni imprezy, nie tylko kiełbasek, ale także przepisów przekazywanych przez starszych związanych z polską ekspedycją. Jego firma serwuje wiele mięs, w tym kuchnię polską.

„To zawsze było najważniejsze” – powiedział Hubbard. „COVID wydarzył się, a w 2020 roku nie. Wszyscy się tego spodziewają. Mówisz: OK, zostało wstrzymane. Ponieważ kraj jest w dół. Potem wydarzył się 2021 i anulują go w tym roku. I mówi się, że bądź troską o bezpieczeństwo. To smutne ”.

Orchard Lake Saint Mary’s wysłał list Grupie rodziców kilka miesięcy temu, która poinformowała, że ​​wydarzenie zostało odwołane, ponieważ „w ciągu ostatnich 12 miesięcy podczas imprez szkolnych na terenie kampusu i poza nim wraz z okolicznymi społecznościami pojawiła się rosnąca liczba obaw dotyczących bezpieczeństwa. W rezultacie skonsultowaliśmy się z lokalnymi władzami w Orchard Police Department. Lake, którzy również wyrazili poważne obawy dotyczące bezpieczeństwa i ochrony w związku z tegorocznym pokazem.

Chociaż wiadomość została ustalona jakiś czas temu – przekonasz się, że wciąż są wpisy ogłaszające wydarzenie w Internecie – wzięło w nim udział wiele osób spoza społeczności szkolnej.

„Ponad 100 000 rocznie. To ogromny napływ do miasta, jeśli chcesz „- powiedział Hubbard.

Dyrektor Bob Biles odmówił odpowiedzi na pytania.

Policja twierdzi, że nie jest świadoma konkretnych zagrożeń, ale ogólnie obawia się dużych zgromadzeń w „dzisiejszym klimacie”.

READ  Wiadomości z Rosji: Putin stoi w obliczu największej recesji od upadku Związku Radzieckiego | Polityka | Aktualności