Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

2021 French Open kobiet finał: Barbora-Katrina vs Iga Bethany

Czeszka Barbora Krejsikova może zostać pierwszą kobietą od 2000 roku, Marie Pierce z Francji, która wygrała tytuły w singlu i deblu French Open po tym, jak 25-latka awansowała do finału w piątek z partnerką Kateriną Siniakovą.

Barbora i Katerina pokonały w piątek polsko-amerykański duet Magda Linate i Bernarda Pera 6-1, 6-2.

Barbora i Katrina zmierzą się w finale z Polką Igą Swatic i Amerykanką Bethany Mattek-Sands, które pokonały Rumunkę Irinę Camelię Bejo i Argentyczkę Nadię Podroskę 6:3, 6:4.

W 2018 roku Barbora, która rozpoczęła walkę o tytuł kobiet w singlu z Anastasią Pawluczenkową, zajęła pierwsze miejsce na świecie w deblu.

Barbora i Katrina wspólnie zmierzają do czwartego wielkiego finału jako zespół, a drugiego do French Open.

Barbora i Katrina wygrały razem French Open i Wimbledon w 2018 roku. Barbora powróci na pierwsze miejsce w rankingu deblowym, jeśli wygra ze swoim partnerem.

W swoim trzecim wspólnym turnieju Bethany i Ega dotarły do ​​pierwszego meczu finałowego jako drużyna.

– Jans

km / qma

(Tytuł i obraz tego raportu mogły zostać przerobione tylko przez zespół Business Standard; reszta treści jest generowana automatycznie z udostępnionego kanału).

Drogi Czytelniku,

Business Standard zawsze starał się dostarczać najnowsze informacje i komentarze na temat wydarzeń, które są dla Ciebie ważne i mają szersze implikacje polityczne i gospodarcze dla kraju i świata. Wasze nieustanne zachęty i opinie na temat tego, jak możemy ulepszyć nasze oferty, jeszcze bardziej wzmocniły naszą determinację i zaangażowanie w realizację tych ideałów. Nawet w tych trudnych czasach spowodowanych przez Covid-19, nadal staramy się informować Cię o zaufanych wiadomościach, autorytatywnych opiniach i wnikliwych komentarzach na temat istotnych aktualnych problemów.
Mamy jednak prośbę.

Walcząc z ekonomicznymi skutkami pandemii, potrzebujemy Waszego wsparcia jeszcze bardziej, abyśmy mogli nadal dostarczać Wam więcej wysokiej jakości treści. Nasz formularz subskrypcji spotkał się z zachęcającą odpowiedzią od wielu z Was, którzy subskrybowali nasze treści online. Dalsze subskrybowanie naszych treści online może tylko pomóc nam osiągnąć nasze cele, jakim jest dostarczanie lepszych i bardziej odpowiednich treści. Wierzymy w wolne, uczciwe i wiarygodne dziennikarstwo. Twoje wsparcie w postaci większej liczby subskrypcji może pomóc nam ćwiczyć dziennikarstwo, do którego jesteśmy zobowiązani.

READ  Iran sprzeciwia się uzbrojeniu stron konfliktu ukraińskiego w celu zakończenia wojny

Wsparcie jakości prasy i Subskrybuj Business Standard.

edytor cyfrowy