Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

15 zapomnianych gier znanych twórców

15 zapomnianych gier znanych twórców

W Kryzysowy dzień katastrofyGracze kontrolują Raymonda Price’a. W trakcie gry gracze muszą prowadzić Bryce’a w bezpieczne miejsce pośród niezliczonych narodowych katastrof, jednocześnie ratując cywilów i strzelając do terrorystów. Kryzysowy dzień katastrofy Łączy w sobie tradycyjne mechaniki gry, takie jak platformówki i strzelanki pierwszoosobowe, z nietypowymi pomysłami, takimi jak oczyszczenie płuc Bryce’a w celu utrzymania jego wytrzymałości.

Kryzysowy dzień katastrofy Z powodu niezliczonych problemów, takich jak brak doświadczenia zespołu z tytułami akcji i liczne opóźnienia w produkcji. Gra została również wydana tylko w Japonii, Europie i Australii. Podczas gdy Nintendo planowało wydać grę w Stanach Zjednoczonych, firma ostatecznie zmieniła zdanie po słabej sprzedaży i recenzjach.

2. oni (bungee)

Podczas gdy Bungie w końcu odradza się maraton Franchising, to nie jest najbardziej niejasne przez firmęCześć Nieruchomość. Ten zaszczyt powinien iść do oni.

każdy aspekt oniod fabuły po styl graficzny, jest listem miłosnym do właściwości anime, takich jak Duch w misce. W przeciwieństwie do innych tytułów Bungie, które zwykle skupiają się na rozgrywce pierwszoosobowej, oni Wykorzystuje mieszankę strzelanek z perspektywy trzeciej osoby i walki w zwarciu, która, podobnie jak reszta gry, po prostu krzyczy „anime”.

oniOszałamiająca estetyka anime przyciągnęła wiele uwagi, kiedy została wydana, ale nie przetrwała próby czasu. Gra jest równie bezlitosna, co niesprawiedliwa i powtarzalna. Jednak wielu graczy, którzy grali w ten tytuł (lub nigdy nie grali), prawdopodobnie będzie chciało zobaczyć remaster lub remake Bungie tego tytułu.

Weź Romancera (Capcom)

1. Weź Romancera (Capcom)

Chociaż Capcom jest jednym z najbardziej ukochanych twórców w historii gier wideo, niektórzy zawsze pomyślą o „grach walki”, gdy usłyszą nazwę studia. Street Fighter jest bezsprzecznie klejnotem koronnym w skarbcu gier walki firmy Capcom, a także dała początek wspaniałym franczyzom bijatyk wszechczasów, takim jak mroczni prześladowcyI Kamień MocyI Marvel kontra Capcom. Jednak nie każda bijatyka firmy Capcom spotkała się z tak powszechnym uznaniem.

READ  Android 13 prawdopodobnie ukaże się we wrześniu