Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

15 rzeczy, których nigdy nie wiedziałeś o Super Nintendo

15 rzeczy, których nigdy nie wiedziałeś o Super Nintendo

14. BYŁO WIĘCEJ PAKIETÓW SNES NIŻ PAMIĘTASZ

To nie powinno dziwić Świat Super Mario Sprzedawała się lepiej niż jakakolwiek gra w bibliotece SNES. Sprzedając 20 610 000 egzemplarzy, sprzedał się prawie dwa razy więcej niż zdobywca drugiego miejsca, Super Mario All Stars. potem znowu, Świat Super Mario Na początku była dołączana do konsoli.

Świat Super Mario Nie była to jedyna opcja gry w pakiecie, kiedy kupiłem SNES. Niektóre paczki przyszły z F-zerorok po premierze konsoli, The Legend of Zelda: Link do przeszłości Wyszedł i stał się częścią własnego stada. Inne gry, które będą dostarczane z SNES przez lata, to: Super Mario All StarsI Kraj Donkey KongaI Super Mario KartI Street Fighter II (tylko PAL), Super Mario World 2: Wyspa YoshiI gwiazda lisaI Instynkt zabójcyI Mario FarbaI Kirby supergwiazdaI Atak TetrisaI Ken Griffey Jr. przedstawia Major League BaseballI Super Metroid.

Był też pakiet Big Score, który był dołączony Wyczyn wyścigowy FXI Koszykówka NCAAI Puchar Stanleya NHLoprócz kolekcji konkursowej, która zawiera Super TenisI F-zeroI Piłka nożna Super Play Action. Kilka zestawów było również wyposażonych w akcesorium Super Game Boy.

chwila RPG Super Mario Nigdy nie dołączane do konsoli, regularnie umieszczały na pudełku grafiki promocyjne gry (np. Mario i Yoshi zostały stworzone w 3D).

Sztuka przedłużania końca walki

13. Sztuka walki o przedłużoną końcówkę

Sztuka walki Jest jednym z najstarszych Street Fighter II Klony są odskocznią do SNK Król wojowników franczyzowa. Sztuka walki Dzieli wszechświat z innym wojownikiem SNK Śmiertelna wściekłość, choć równie dobrze jak 20 lat temu. W grze artysta sztuk walki Ryo Sakazaki szuka swojej porwanej siostry Yuri, podczas gdy on i jego przyjaciel Robert Garcia pokonują wrogów w walkach jeden na jednego. Po pokonaniu szefa mafii, Mr. Biga, napotykają tajemniczego zamaskowanego egzekutora korporacji Mr. Big’s Karate. Co dziwne, Pan Karate wygląda dokładnie jak Ryu i walczy.

READ  Pakiet Amazon Echo Dot i Meross Smart Plug jest o 64% tańszy dzięki tej wczesnej ofercie w Czarny piątek

W oryginalnej grze zręcznościowej, Neo-Geo, a nawet w wersji gry Genesis, Ryo ostatecznie przygotowuje się do zabicia pana Karate, tylko po to, by Yuri szturmował pokój. Pilnie ma zamiar wyjaśnić, kim jest Pan Karate, ale wtedy wita nas ekran „Ciąg dalszy nastąpi…”. Tak, zwrot akcji jest dokładnie taki, jak myślisz.