Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

15 najlepszych marek lakierów do paznokci do wypróbowania, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś

Jako redaktorzy POPSUGAR niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i sądzimy, że Ty też to zrobisz. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

  • Najlepsze marki lakierów do paznokci wahają się od cen drogeryjnych po prestiżowe.
  • Od najlepszych marek lakierów żelowych po zwykły szelak, istnieje wiele opcji.
  • Niektóre z najlepszych opcji obejmują lakiery do paznokci OPI i Essie.

Malowanie paznokci może być rytuałem samopielęgnacji. Nalewanie kieliszka wina, przeglądanie serwisu Netflix w poszukiwaniu dobrego programu do obejrzenia w tle i przeglądanie kolekcji różnych marek lakierów do paznokci może być dla wielu idealnym sposobem na spędzenie piątkowego wieczoru. Szukając najlepszych lakierów do paznokci do domowego manicure, należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Pierwszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest łatwość zastosowania formuły. Jeśli jesteś osobą, która śledzi najnowsze trendy w stylizacji paznokci, prawdopodobnie będziesz potrzebować marki z wieloma różnymi odcieniami do kupienia. I ostatnia, ale być może najważniejsza kwestia, to odporność farby na odpryski. Nie chcesz spędzać godziny na malowaniu paznokci tylko po to, aby następnego dnia usunąć kolorowy chip. Inne godne uwagi względy obejmują to, czy firma jest wolna od okrucieństwa i oczywiście cena.

Aby zaoszczędzić Ci kłopotów z przeszukiwaniem Internetu w poszukiwaniu najlepszych opcji, od najlepszych żelowych lakierów do paznokci po zwykły szelak, przygotowaliśmy listę. Możesz rozważyć ten Crème de la Crème od marek lakierów do paznokci. Od nietoksycznych nowicjuszy po weteranów branży, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o 15 najlepszych markach lakierów do paznokci na rynku i cechach, które sprawiają, że kupujący wracają po więcej. Tutaj znajdziesz wszystko, od modnych chromów i pasteli po ponadczasowe odcienie, takie jak szmaragdowa zieleń i dziecięcy róż – wszystko, czego potrzebujesz, aby uzupełnić swoją kolekcję lakierów do paznokci najlepszymi z najlepszych.

READ  Cyberpunk 2077 nowej generacji podwaja zarobki CD Projekt w pierwszym kwartale