Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

13-letnia transpłciowa dziewczynka ujawnia przerażający film przedstawiający byki

Uczniowie gimnazjum na Florydzie zostali w zeszłym tygodniu nagrani na wideo, jak bili i kpili z 13-letniej transpłciowej dziewczyny.

Według Chada Sanforda, starszy uczeń zaczął podążać za nią w piątkowe popołudnie w Deerfield Beach Middle School, zanim zebrał się tłum, a uczeń rzucił ją na ziemię strasznym policzkiem.

– Nazwał mnie gejem – powiedziała pani Sanford. Lokalna spółka zależna NBC. – Powiedział, że wypchnie ze mnie homoseksualizm. Dlaczego moja orientacja seksualna jest związana z tym, że mnie nie lubi? Po prostu zostaw mnie w spokoju. Nie chcę mi przeszkadzać?

Rodzina dziewczynki powiedziała, że ​​wypadek spowodował, że Sanford cierpiał na bóle i myśli samobójcze.

Okręg szkolny hrabstwa Broward powiedział w oświadczeniu: „Kierownictwo szkoły traktuje ten incydent poważnie i współpracuje z organami ścigania w ich dochodzeniu. Każdy uczestnik w nim będzie ponosił odpowiednie konsekwencje dyscyplinarne w szkole, zgodnie z kodeksem zachowania uczniów”.

Podobno tylko jeden student zaoferował pomoc Sanfordowi.

„Bałam się o swoje życie” – powiedział NBC szóstoklasista. Ciągle myślałem: „Dlaczego powinienem tu być? Powiedziała: Dlaczego bijesz mnie za bycie sobą? „To postawiło mnie w piekle.”

Ze względu na skrajną dyskryminację i nadużycia, z którymi spotyka się wielu młodych ludzi LGBT + w domu i w szkole, mają wysoki poziom wyzwań związanych ze zdrowiem psychicznym. Według sondażu przeprowadzonego w 2020 roku przez Trevor Project, ponad 60 procent młodzieży trans i niebinarnej brało udział w samookaleczeniach w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

READ  Eurowizja 2023: Laura ze Szwecji przechodzi do historii swoim drugim zwycięstwem