Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

10 wskazówek dotyczących ubioru i stylu, które pozwolą Ci odkryć i pokochać swoje ciało

zdjęcie z fotografii: Bramka; Talbot. Everlinie. Boden

(od lewej do prawej) Damska warstwowa sukienka z krótkim rękawem Knox Rose z krótkim rękawem w kolorze paisley; Szerokie lniane spodenki Talbots Plus w kolorze indygo; Spódnica Everlane Easy Button z przodu w Goji Berry; Żółta lniana bluzka z masłem Boden / Passion Bloom

2. Wymień dopasowane ubrania na luźne ubrania

Odsłonięcie większej ilości skóry będzie lepsze, gdy ubrania spływają, dmuchają, fałdują się i dają ciału trochę przestrzeni. Szukaj rzeczy o szerokich lub luźnych proporcjach, które zacierają kontury ciała, zwłaszcza tych z lekkich materiałów, takich jak len i muślin. Nie tylko poczujesz się bardziej komfortowo, ale wszelkie obawy związane z wybrzuszeniami (przepraszam, ale nawet pozytywni fani ciała mają problemy) znikną. Unikaj bluzek, body, sukienek i legginsów. Zamiast tego szukaj swobodnych sukienek o linii A, takich jak warstwowa sukienka o linii A z krótkimi rękawami Knox Rose w kolorze paisley blue lub paisley yellow (35 USD, target.com), topy z przewiewnymi dolmanami lub rozkloszowane rękawy, takie jak Boden Linen Wide Sleeve top w kolorze Butter Yellow/Passion Bloom (98 USD, bodenusa.com), pełne spódnice, takie jak The Easy Button-Front Skirt Everlane w Goji Berry lub Pewter Green (78 USD, everlane.com) i szerokie nogawki z elastyczną talią, takie jak Talbots Plus Linen Wide Leg Crop Pants w kolorze indygo lub lnu (109 USD, talbots.com). Mierzenie proporcji oznacza, że ​​będziesz się mniej pocić w lepkie dni, unikniesz tak zwanego „szorowania kleń” między udami i będziesz cieszyć się jedzeniem lodów w rożku z posypką!

READ  ESE Acquisition Target, Frenzy, wyprodukuje transmisję z Mistrzostw Świata Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO)